Jste zváni na výroční 70. Herogasmus! Při vstupu musíte předložit tuto pozvánku! Platí stejná pravidla jako vždy: žádné kamery, žádní nenadaní hosté, kteří nepodepsali mlčenlivost, nejsou svolní ke všemu a nedají to do médií! Hračky si přineste vlastní, ale jídlo, alkohol a lubrikanty budou všem k dispozici! A nezapomeňte potvrdit účast, abychom znali počet návštěvníků kvůli cateringu! (Prime Video)

MERKATtv

Čakal som trošku viac od celkového konceptu Herogasm epizódy, v komiksoch to bolo také bizarné vyblbnutie ale táto epizóda je dejovo asi najlepšia a Herogasm tu funguje ako skvelý kontrast s vážnosťou deja ktorý sa odohráva. Podobne ako Peacemaker, táto epizóda má vážne scény, potom vtipné scény, potom nechutné scény a potom na to všetko ešte celá Herogasm záležitosť. Všetko graduje a každá z postáv má v tejto epizóde nejakú dôležitú scénu, nejaký problém ktorý musia vyriešiť a to sa tu skvelo kombinuje so superhrdinskými orgiami. Tvorcovia mohli spraviť z tejto epizódy vtipný filler ale vo výsledku som rád, že išli touto cestou lebo prehĺbilo to charaktery a naozaj to bol jeden z vyvrcholení seriálu (pun intended) ()

DJ_bart

no tpč, tak co CUMim. Jestli jste si mysleli, že The Boys už nemohou jít dál za tolerovanou mez toho, co dokáže 'rating R' v rámci televizního formátu nabídnout – jmenovitě explicitního vyobrazení sexu a násilí – tak tahle epizoda vás přesvědčí o opaku. Akorát ten koncept Herogasmu je tristně nevyužitej a nijak kreativní. Zlatý prciny.... ()

WathanajX

Tak tohle byl naprostý mazec!! Až takový, že poruším  své nepsané pravidlo o psaní recenzí protože tohle se prostě aspoň krátce okomentovat musí. Za mě bezpochyby nejlepší díl celého seriálu. Nepamatuju, kdy jsem koukala na nějaký seriál a řekla jsem si že tohle byl díl naprosto bez chyby, nudných míst a tak skvěle zahraný. No prostě Herogasmus jak vyšitej!! ()

Eliott

Již scéna s orgiemi se postarala o netradiční a zároveň nezapomenutelný seriálový zážitek. Zhruba v polovině jsem nevěřil, že to může být ještě lepší. Od nástupu Soldier Boye se však rozpoutá hotové tornádo a úroveň jde rázem tak strmě vzhůru, že jen těžko hledám slova! Je to zkrátka tak skvělé, že i kdybych vzal stranou bezchybnou akční a komediální stránku epizody, stále to rozuzlením propracované zápletky vydá na jednu z nejlepších epizod. Celkově se dokonce nejspíše dílo zapíše mezi to nejlepší, co jsem kdy viděl. Ever! No, nemohu se dočkat co nám ještě v závěru seriál nabídne. 100% PS: Možná teď zbytečně hledám mouchy, ale měl jsem vzato, že se Homlanderovi silou nemůže nikdo rovnat. Proto jsem byl celkem zaskočený, že Butcher na drogách s ním dokáže vést vyrovnaný souboj. ()

Metuje

Všichni se tu ukájí nad tím, jak hrozně "za čárou" seriál je, jak bojuje se stereotypy, doslova boří zdi atd atd, jak je tu hrozně krve, sexu, sprosťáren atd. Ale to všechno je jen nudná výplň. Super byl Homelanderův rozhovor sám se sebou, Tonda Starr je fakt skvělej herec, pár rozhovorů mezi oběma zamilovanými páry a závěrečný fight, takže tak 3 hvězdy. Zbytek je prázdná show na efekt. ()

• Příběh Mother's Milka (Laz Alonso) je výmyslem tvůrců pořadu. V komiksech se se svým bratrem narodil se sloučeninou V v krvi. (NiWi)
  • Scéna, kde Homelander (Antony Starr) vede rozhovor sám se sebou, je založena na momentu z komiksu, konkrétně z 49. vydání 9. svazku. (NiWi)