Homelander. Největší americký superhrdina. Chrání naši zemi od pobřeží k pobřeží. Amerika dnes slaví jeho narozeniny. A Vought Shopping Network při té příležitosti nabízí v limitované narozeninové edici exkluzivní zlatou minci s Homelanderem za pouhých 99,95$ (bez DPH a poštovného), až do vyprodání zásob. Zlaté pamětní mince Voughtu: Investice na celý život. (Prime Video)

tomik99

Homelander a jeho komplikovaná osobnost drží celý seriál značně nad vodou. I když už si nedokážu představit, jak by mu to stále mohlo procházet a on být po tolika fiaskách stále tváří Voughtu. Tohle je (včetně nezachránění dívky na střeše budovy) poslední kapka. Stále je to ale jedna z nejsilnějších dějových linek, jakou má seriál. Butcher se schopnostmi je prostě hnus, to mi odpusťte. Nikdy se mi nelíbí, když lidé bez schopností je v dalších řadách následně dostávají. To je umělá a hloupá zápletka. ()

Sany33

Príbeh: Banda je na stope Soldierboya. Homelander už stráca trpezlivosť a poslednou kvapkou je smrť jeho milovanej nacistky. Postaví sa na čelo superhrdinov a pasuje sa za najlepšieho z nich. Prevedenie: Opäť dosť krvavá časť v ktorej sa nám seriál pomaly ale isto uberá smerom ktorým sme radi že ide. Myslím, že najväčšie zlo už nie je Homelander ale prezident Vogueu. Ale nechajme sa prekvapiť. Každopádne sa mi na to veľmi dobre pozerá a teším sa na každú ďalšiu časť. 92% ()

Mitin

SPOILER!Třetí série se rozjela výborně, Homelanderovi ruply nervy už ve druhým díle a Anthony Starr předvádí peak výkon. Od začátku série skrz druhý díl pořád nemáme tušení kam se celá série může ubírat a v tom napětí a nepředvídatelnosti momentálně seriál nezná hranic. Když už jsme si mysleli, že Butcher nemůže být víc přísnej a že se obejde bez schopností, tak se ještě nadopuje, Butcher na juicu je asi nejlepší věc, co jsme mohli dostat. SPOILER! ()

warrenur

Potesil fireball medzi ludmi, hoci sa tak prvoplanovo priam nukal a cakali sme ho. A tak isto jasle s nadanymi detmi a tiez detektor kovov...."Nice piece"...Next!" :D, Homelanderove uplakane reci na streche, opat pecka. Udalost so Stormfront sa dala cakat. Nuz a ten Homelanderov prejav s nahromadenymi emociami v zavere. Mnamka. Btw. celkom risk pouzit "gumidzus" bez znalosti jeho ucinkov. Tiez potesilo. Budu tieto s kazdym pouzitim rovnake? ()

FrankSusta

,,Jsem silnější! Jsem chytřejší! Jsem lepší! Jsem lepší než vy!'' Antony Starr si plně zasluhuje místo v žebříčku mých nejoblíbenějších herců. Jediným pohybem očí totálně změní svou osobu a dokáže naprosto zamrazující výkony. Jednoduše kurva ďábelský!!! - jinak, série se díky svému (silnějšímu) nádechu komedie (silnějšímu než-li v předchozích sériích) nevyhne pár bodům označujícím jako klišé (až trapné (silně řečeno)). Ale já tenhle seriál miluju... pět hvězd!!! ()

• Na událostech, které pořádá Národní střelecká asociace (NRA) v USA, ve skutečnosti nejsou zbraně vůbec povoleny. (NiWi)
  • Postava Gunpowdera (Sean Patrick Flanery) je parodií hned na několik známých komiksových postav jako Deadshoot, Dredd či Bullseye, jehož trik s odraženým odrazem kulky v epizodě předvede. (NiWi)
  • Gunpowderovo (Sean Patrick Flanery) auto má poznávací značku 2A4 EVER. Jde o zkratku pro „2 Amendment Forever“. „2 amendment“ je druhý dodatek k Ústavě Spojených států, který zaručuje lidem právno nosit zbraň. (spacemaster)