Zvláštní objev přiměje dva mladé lidské prince, aby se spřátelili s elfí bojovnicí a společně vyrazili najít pro svou zemi mír. (Netflix)

Recenzie používateľa AdelleR k tomuto seriálu (3)

Book 1: Moon (2018) (S01)

Milá podívaná. Je to trochu dětštější, než jsem čekala, ale po slabších úvodních epizodách se rozjela vcelku parádní a kreativní akce. Postavy mají něco do sebe, děj se správně stupňuje, nakládání s příběhem i světem za mě super. Soren a Claudia mají bezvadnou sourozeneckou dynamiku. A kresba je nádherná, jen škoda té kostrbaté animace, snad se to v dalších sériích zlepší. ()

Book 2: Sky (2019) (S02)

Za mě o chlup lepší než první série. Postavy už známe, takže je konečně prostor většímu vývoji, příběh se prohlubuje a vypadá to velmi, velmi zajímavě... Zbožňuju humor tvůrců a věčné narážky na jiná díla. A Soren a Claudia mě pořád baví, v této sérii snad ještě o kousek víc než v té předchozí, konečně se někde sourozenci skutečně chovají jako sourozenci. ()

Book 3: Sun (2019) (S03)

Příběh se jakž takž uzavírá, byť je tu stále mnoho co vyprávět. Baví mě, jak se postupně stupňuje napětí, stále si to zachovává skvělý humor, postavy procházejí propracovaným vývojem. Při prvních dílech první série jsem si říkala, že to je dětštější, než jsem myslela, že bude, tady už jsem ten pocit rozhodně neměla. Skoro mi to připadá jako jakási light verze Arcane v kombinaci s Hrou o trůny. A miluju ty narážky na jiná kultovní díla. Navíc se to v ničem nedrží zpátky a diverzita jede své, za což jsem taky jedině ráda. ()