Erik Heller unáší z tajné základny v Rumunsku novorozenou dívku Hannu. S otcem a dcerou se znovu setkáváme o patnáct let později, žijí v hloubi lesa v Polsku. Erik z Hanny vycvičil vynikající lovkyni a zároveň zabijáka. Hanna chce svůj doposud velmi izolovaný svět opustit, a tak se pouští dál a dál od domova. Tím vzbudí zájem agentky CIA Marissy Wieglerové, která Hannu od jejího narození hledá. (Prime Video)

EdaS

No uvidíme. Originál mám hodně rád, ale roztáhnout béčkově-artový videoklipový akčňák na “seriózní” seriál mi pořád nepřijde jako nejlepší nápad. Nehledě na to, že neustále čekám, kdy to rozbalí Chemici. ()

MoiJe

Toz vyzera to, ze potrva, kym sa bude moct predviest a nieco (cokolvek, zatial tazko povedat co) riesit. Ale som celkom zvedava, ako si poradi s civilizaciou a vobec, takze povedzme ze chytilo. ()

pepca72

První díl solidní rozjezd. V moha ohledech stejný jako film, ale přeci jinak natočený, a to je myslím dobře. Kinnaman a Enos spolu excelovali v The Killing jako parťáci policisté, tak jsem zvědav jak jim to půjde zde, kde stojí proti sobě. Hanna z filmového zpracování mi byla sympatičtější, ale uvidíme, její čas ukázat co umí, teprve přijde. Po technické stránce je to vyšší průměr, ale rezervy tam jsou, tak uvidíme. Já budu určitě sledovat dál. ()