Skin Creepers

Dvaja neúspešní filmoví tvorcovia so rozhodnú vyskúšať šťastie a natočiť artový erotický film. Ich ponuku prekvapivo prijíma hviezdna Sasha Blue (Barbara Prakopenka), ktorej sa projekt zapáči a chce byť jeho súčasťou. Ich sny sa zrútia vo chvíli, keď ich hlavnú herečku posadne neznámy démon. (Marceloo)

Marceloo

Dvaja neúspešní filmoví tvorcovia so rozhodnú vyskúšať šťastie a natočiť artový erotický film. Ich ponuku prekvapivo prijíma hviezdna Sasha Blue (Barbara Prakopenka), ktorej sa projekt zapáči a chce byť jeho súčasťou. Ich sny sa zrútia vo chvíli, keď ich hlavnú herečku posadne neznámy démon. - Celkom podarená nízkorozpočtová hororová komédia z Nemecka, ktorá nefunguje na 100%, čo by som pripísal slabým skúsenostiam debutujúceho režiséra, ale svoju úlohu z väčšej časti plní. Základný námet tvorcovia vymysleli bravúrne. Všetci vieme, koho má Sasha Blue resemblovať a nápad s posadnutou pornoherečkou je velmi originálny. Na gore sa pozerá celkom dobre, teda pokial je spracované prakticky. To digitálne už vyzerá ovela horšie, ale aspoň sa tvorcovia snažili v rámci rozpočtu zaujať čo najviac. Mohli zaujať ešte viac, keby dlhé dialógy vymenili za vtipné hororové sekvencie. Keby tento scenár dostali do ruky skúsenejší tvorcovia s jasnejšou víziou, mohla z toho byť európska pecka, ktorá by na hororovej scéne narobila riadny bordel. Takto je to len nenáročná záležitosť, ktorú si človek pri pozeraní užije, ale po dopozeraní na ňu rýchlo zabudne. + herec z German Angst + herečka z Seed 2 + herečka z Seed 2 a German Angst ()