Justin Bieber: What Do You Mean?

(hudobný videoklip)
Hudobný / Krátkometrážny
USA, 2015, 5 min

kingik

Bíbrovi bíbr neroste, ale ve svém klipu prohání sličnou holku, že to nevypadá na nedostatek testosteronu. Song nemá na to aspirovat na časté pouštění, ale když holátko Bíbr dodrží tradici nasazování hezkých děv(ek) do svých klipů, nebude to s ním tak marné. Dál samozřejmě zůstává pičusem zralým na direkt. Ono taky, co s ním, když jste heterák, co si ho neoblíbí, ale nechce ho zaházet hnojem. Takže pasáže, kde je ta jeho hlava, se můžete dívat do zdi, pasáže, kde je s tou holkou, to už je jasné zlepšení. Ale klip není ničím provokativní. Ať se na mě nezlobí, Bíbr jeden nerašící, mrdat mohl. Už si konečně mohl dokázat, že je chlap. Jo, řídit pod vlivem Bon Parů, rozflákat drahou káru, to by mu šlo, ale vymrdat to kurvisko, co se mu v klipu kroutí, to ne. Alespoň ta holčina měla snahu, když v krátké líbačce pozornému divákovi neunikl její jazyk. Cenzura na to zapomněla. Dejme tomu, že klip, song, scéna a modelka, to je ok. Bíbr je piča. Takže k.o. hlavně za tu jeho hlavu. 60% ()

corpsy

Škoda, že tieto trblietavé, na gangsta sa tváriace ( viď taký kultový HERO od Iglesiasa ) a povrchné videoklipy, sú len dobre natočeným pozlátkom. Komercia jak bejk. Ale kvalitne spracovaná. ()

Zikus

Před rokem to pouštěli na Óčku a pamatuju si, že se mi to dost líbilo. Je jedno jak je hejtovanej, podle mě je Bieber prostě borec. ()

mima33

Čo k tomu? Možno len toľko, že pre mňa je toto to najlepšie, čo JB kedy vydal. Ak sa vyberie touto cestou, tak to má budúcnosť. Veľmi podarená pesnička, aj keď ten klip mohol dopadnúť lepšie - no vzhľadom na jeho predchádzajúce počiny si toto zaslúži plný počet hviezdičiek. ()