Tajemný duch s podivnými konturami pronásledoval Nell už od dětství. Nyní je "Bent-Neck Lady" zpět – a vábí Nell domů. (Netflix)

maoc

Nell je ta, která okolo sebe soustředí nejvíce emocí diváků a na sebe největší pozornost domu (spolu s Lukem). Epizoda, která se věnuje jí, je zpočátku vleklá a i trochu nudná, ale konec vše vynahradí. Skvělá práce se střihem, kamerou a časovými rovinami, Co bude dál? Toto je skoro jako finále. Ale ještě zbývá táta s mámou a ... Jsem zvědavý. Tak či tak pětka je zatím nej díl. ()

skaza

Môžem prehlásiť túto časť za veľmi silnú...Nervy naozaj pracovali a husia koža na seba nenechala dlho čakať. Ďalšia časť v ktorej som síce predvídala, že sa stane to, čo sa v závere naozaj stalo, ale to vykreslenie malo naozaj svoju atmosféru. Už sa neviem dočkať ďalšieho odhaľovania skutočností.... ()

SpicyNugget

Paní s ohnutým krkem děsila Nell už od dětství. Nell vyrostla, vdala se a poté bohužel ovdověla. A paní s ohnutým krkem byla zpět… Sakra, tohle byl tak luxusní díl, že ho prostě musím okomentovat! V tomto díle mi konečně do sebe zapadl ten galimatyáš z dílů předešlých, byl děsivý, šílený. Prolínala se zde minulost s přítomností, halucinace s normálními myšlenkami, párky s paprikou, no prostě všechno dohromady, a přesto to bylo skvělé! Konec, ten mě posadil na prdel… Huba mi visí ještě teď, když to píšu. Nejde mi zavřít. A na zádech mam pořád mráz z toho, kdo opravdu byla paní s ohnutým krkem. To byl prostě unikátně vyšperkovaný díl. ()