slunicko2

Nevím, jak moc věrně odráží příběh život světských, ale já bych tomu i věřil. 1) Hezké, vtipné, s vývojem._____ 2) Zaujal mě 35letý obtloustlý (bohužel) Jakub Prachař (právník) a 16letý pěkný Lukáš Veřtát (Vojta, nejmladší z rodu)._____ 3) Psáno po první řadě._____ 4) 13.3.2021 - Druhá řada je horší - méně nápadů, žádný vývoj - 2*. ()

Likan7

Dekadentní počin. Jeden z nejdivnějších seriálů, co jsem jsem zatím viděl. Prachař je dobrej, Mottlová nádherná a celý to je divný... Série je přesně na půl cesty mezi komedií a dramatem a divák neví jak to má sledovat. ()

fafejt001

Ale  jooo.   Dalo  se  to .  Mihulová  tam  sedla  ,   a  trochu  při  těle   Prachař  s  Mottlovou  také .  Sice   místy   to  bylo  trochu   podivné  ,  ale  vo   co  jde ,  že  jo  . Je  třeba  se  v  životě   něčemu  zasmát   a  vo  to   tady   šlo  .  Takže  poctivé   trojky ,  tedy   za  tři  * * * . ()

vabambule

Odrazující s nadsázkou tu realitu, která šla (jde) mimo standard. Když je nálada, je to příjemně koukatelná a vtipně obsazená záležitost. Vracím se k tomu. ()