Novinářka podá výpověď, aby mohla ve Střední Americe vyjednat obchod se zbraněmi. (Netflix)

KITTbx

Tak podle mne tento film založený na románu Joan Didion spadá do kategorie pochopíš nebo nepochopíš. Prostě když to nepochopím a nenajdu si v tom co tím chtěl básník říct tak k tomu napíšu odpad a pomůžu si vulgarismy, trapně dětinským srovnáváním a poznámkou a urážkou kohokoliv, nebo čímkoliv jiným. Nebo to pochopím, vezmu si to, co si myslím, že je to Ono, zamyslím se a dám hodnocení. Není to světoborné, ale odpad to jako fakt? Herecky OK, Anne Hathaway zbožňuji, Ben Affleck patří k favoritům stejně tak jako Willem Dafoe. Zajímavé kameo Toby Jones (Avengers, Anthropoid, Morgan, Jurský Svět: Zánik říše…) , Edi Gathegi (Dr. House, Černá Listina. Twilight…) a pochopitelně Rosie Perez (Bílí muži neumějí skákat, Birds of Prey, Ladíme 2...) Vždycky to může být lepší, ale špatné to rozhodně nebylo. Možná to chtělo lépe vyjádřit myšlenku, možná to chtělo lépe sestříhat, ale když si člověk umí odpustit a vynechat to nepodstatné, tak zjistí, že něco na té Elena McMahonové je… ()

patto

slušný príbeh, fajn prevedenie len asi kúsok prekombinované. Ak by to bolo podľa skutočnosti tak by to dodalo to, čo tomu snáď chýba :) . Každopádne aktuálnych 39% si film nezaslúži, takže dávam 5*. fun faktor: 61%, príbeh + spracovanie 65% ()

Macinkacz

Tohle bylo snad nejhorší, co jsem za poslední dobu viděla. Jedna hvězda jen za to herecké obsazení a za to, že se Anne fakt snažila... Ale všechno jinak stálo, no .. asi ani za to hovno ne ..🤦 ()