Aj slnko je hviezda

• Slovensko Slnko je tiež hviezda (viac)

Natasha je dievča, ktorá neverí na osud ani na sny a spolieha sa iba na vedu a fakty. Až do magického okamihu, kedy osud zasiahne a ona uprostred horúceho dňa na rušnej newyorskej ulici narazí na Daniela, nevyliečiteľného romantika. Medzi dvoma úplne neznámymi mladými ľuďmi okamžite preskočí iskra, ale hviezdy im nie sú veľmi naklonené. Natashi a jej rodine totiž zostáva dvanásť hodín do núteného odchodu z USA. Daniel to však nevzdáva, lebo už pri prvom pohľade na ňu mu bolo jasné, že osud im dvom nachystal niečo naozaj zvláštne a výnimočné. Teraz mu zostáva jediné – presvedčiť o tom aj Natashu... (Forum Film SK)

Micoldee

Závěrečná scéna z podprůměrného a vcelku špatně zahraného filmu udělala alespoň klasickou holčičí a naivní romantiku, kterou od toho nepochybně původně čekaly. ()

blondboss

Prekvapivo fungujúca chémia medzi hlavnými predstaviteľmi odpudená nezaujímavým režijným prevedením a dosť vágnou atmosférou. Normálne by to asi fungovalo v pohode, ale akosi sa tu stratili emócie a som u amerických filmov podobného typu zvyknutí asi na väčší presah než len nejaké sa motanie svetom s cieľom za každú cenu sa stretnúť s jednou osobou. Mierne sklamanie, ale na jednu projekciu a nedeľné posedenie pri vínku je tento snímok ako stvorený. 60 % ()

pollstro

Příběhově velmi málo důvěryhodné a přesvědčivé, způsobené především povrchní a bezhlavou zamilovaností dvou hlavních postav, postavené pouze na základě vnitřního pocitu. Navíc povrchní rozbor problematiky přistěhovalců, udělování víz a deportace, které jsou v USA neustálým a stále stupňujícím problémem, je těžkopádně prezentována a zasloužila by si mnohem více prostoru pro celkové pochopení současné krize, kterou USA zažívají, a mnohonásobně by její prezentace napomohla hlubšímu vykreslení a pochopení vzájemného vztahu, který tvůrce neustále předhazuje a jenž je hnacím článkem celého filmu. Stylově lehce komornější a festivalově laděné romantické drama, které by si zasloužilo mnohem větší a vytříbenější přístup skrz ruční kameru a detailní záběry, které by navazovaly větší pocit osobitosti a mnohem lépe by vykreslily danou atmosféru. Několik takových momentů je toho zdárným důkazem. Některé vizuální momenty jsou natolik povzbuzující a unikátní, že je skutečně radost sledovat New York z jiného, doposud nevídaného kamerového pohledu. Závěrečný nucený happy end svým vyzněním absolutně popírá předchozí problematické dění a skutečně hraje pouze na efekt. Několik dokumentárních, skvěle a chytře zpracovaných vsuvek z tvůrčího hlediska velmi mile překvapí. Absolutně nevyužitý potenciál, držící se striktně předlohy a nevěrohodné romantické zápletky, ale za to skvělé po vizuální stránce. ()

Lussia

Och, no zväcsej casti nuda zial. Film akoby nevedel vtiahnut do deja a priznam sa, na konci mi uz bolo jedno ako to cele dopadne. Hlavne postavy obe sympaticke ale spolu mi nedavali zmysel, ziadna chemia a tie situacie niektore.. prazvlastne ()

Veeria

To bylo tak hezký! Hřejivý, milý filmík, který vyvolá pohodu a dobrou náladu. Přesně tento typ filmů mám moc ráda. Nejedná se jen o romantický příběh, ale je v něm mnohem víc. V porovnání s knižní předlohou tu sice najdeme rozdíly, dle mého celkem podstatné, ale jsem ochotna to tvůrcům odpustit a dát plný počet hvězd. Herecká kombinace úžasné Yary Shahidi a Charlese Meltona (úžasně zpívá!), prostředí New Yorku, příběh, krásný hudební soundtrack.... Lahodný filmový koktejl, jehož chuť cítíte ještě dlouho po shlédnutí. PS: Určitě však doporučuji přečíst si i knihu, která více vysvětluje co, jak, kdo, proč. ()

Redyx1

Výborně zpracovaný romantický film u kterého ukápne slza nejen ženám...Velmi dobré je i obsazení hlavních protagonistů a samotný příběh je hezky scénaristicky propracován a divák se opravdu nenudí,jak to občas u romanťáků bývá.Za mě 5 hvězd. ()