Kúzelná Lienka a Čierny Kocúr

• Česko Kouzelná Beruška a Černý kocour (viac)

Dvaja parížski tínedžeri, Marinette Dupain-Chengová a Adrien Agreste sa premieňajú na superhrdinov Kúzelnú Lienku a Čierneho Kocúra, aby ochránili mesto pred superzloduchmi. (Disney+)

Martin29

Všechny díly jsou na jedno brdo vždy se najde někdo kdo je zoufalý nebo naštvaný přemění se na padoucha a oni proti němu bojují někteří jsou zajímaví (Faraon,Ta rosnička s tím deštníkem) někteří vůbec (Lady Wifi,Pan Holub). Navíc většina scén se stále opakuje. Jinak je seriál v pohodě z těch superhrdinských je to ten z lepších co vznikl. Jen mě baví to, že nemůžou přijít na to kdo jsou ve skutečnosti, když je to okaté až to bolí i po přeměně vypadají totiž stejně jak v civilu jen on je v černém a ona v červeném. ()

Fisik

Pro decka super a popravde ja se bavim taky, kdyz s nima na to koukam. Doufam, ze bude dalsi serie. Jinak jak tu nekomu vadi, ze je trapny, ze se nepoznaj v civilu ... to je jako plivnuti na Supermana... Dabing je taky ok, zapletky sice skoro stejny, ale hlasky a scenky ne. Btw na imdb hodnoceni 8,7 taky o necem vypovida. ()

FireBind

Je vidět že se tu snaží autoři o originalitu, ale bohužel zároveň asi nevidí že je to dost repetitivní. Animace pěkná, taková jak autoři říkají: "Japonská+Anglická", ale někdy se ta kombinace k té CGI prostě nehodí. Příběh, v 1. sérii zatím není nikterak zajímavý kromě posledního (a zároveň prvního) dílu. Milůstná zápletka mezi Adrienem a Marinnete (Kouzelnou Beruškou A Černým Kocourem) je taky hodně zajímavá, pár záporáků je tam celkem originálních např: Lady Wifi, nebo Pan Holub. A taky ti "Akumové" Jsou dost originální stvoření ačkoliv o nich zatím víme prd, konec konců podle informací jich má být celkem 6. A k té repetitivnosti, jak už tady někdo psal konec a zápletky jsou téměř stejné, některé jsou nápadité více, některé méně. Objevuje se zde i klišé například typu: "Ach, nemám o tebe zájem Kocoure, miluji Adriena, člověka, který vypadá stejně jako ty, ale nemůže být ty", i přes to se těším na 2. sérii která má podle všech informací jít více "do hloubky" Tak uvidíme. Rozhodoval jsem se mezi 3-4 hvězdičkami ale nakonec tomu dám doopravdy 4, je to jeden z nejlepších animáků (dětských pořadů) co jsem za poslední léta viděl. ()

davesvo

Je to vlastně hrozně těžké hodnotit.. Na jednu stranu celkem originální, pěkný a odsýpající počin. Na druhou stranu opakující se, hloupý a předvídatelný.. Jenže když si pustíte všechny dostupné díly, všechno vás to vtáhne tak, že jen netrpělivě čekáte na další.. S příchodem čtvrté série se seriál posouvá na úplně jinou úroveň. Pokud se pokusíte přehlédnout všechny ty věci, kterými Miraculous míří na očividnou skupinu, máte tu zábavu na spoustu hodin. Po shlédnutí několika dílů nešlo přestat a krásně jsem se dokázal vcítit do hlavních postav. Bohužel mi je jasné, proč tento pořad neosloví každého a to jeho jediný problém. ()

ahojky odpad!

Další z novátorskejch sraček!! Kam se poděli ty klasiky Kačeři, Gumídci... na kterejch sem vyrůstal v 90. letech vyrůstal?? Zahlíd sem kousek Kačerů novejch na Déčku a chtělo se mě blejt. Postavy si nejsou ani trochu podobný, snad jen Donald, příběhově taky děs, co to doprdele udělali s tou klasikou?? Disney se asi musí v hrobě obracet protože teď dělaj pro děti neuvěřitelný scheisse!! A celkově to co dělaj teď pro děti je něco příšernýho. Např Večerníčky taky měli úroveň tak do roku 2000, potom to všechno začlo jít do sraček. Dětem cpou samý nový sračky a ty klasiky ty už nedávaj skoro vůbec. Měli by přestat radši natáčet ty píčoviny a začít vysílat klasiky který dali naposled někde v 90. letech a tahleta sračka jen dokazuje co se natáčí za scheisse teď ()