Přichází zima, posouvá se čas a stupně se blíží bodu mrazu, který k vánoční atmosféře neodmyslitelně patří. Plní se obchodní domy, lidé nakupují dárky a důkladně rozmýšlí, na co ještě nesmí při všech těch přípravách zapomenout. To však neplatí pro Marka, programátora, který se tento rok rozhodl oprostit od všech zvyklostí v těchto svátcích. Marek Vánoce z nějakého důvodu prostě nemá rád a slavit je za žádnou cenu nehodlá. Jednoho dne ho však jeho dlouholetý a bezradný kamarád poprosí o výběr dárku pro jeho přítelkyni. Bude to impuls a zároveň i poslední šance k navrácení vánoční nálady do Markovy duše? (Xexe22)

Hennes

Kamera špatná, herecké výkony hodně amatérské. Takhle nějak vypadají Bakaláři a ne hodinový film. Ale i ti Bakaláři mají lepší náméty a herce. ()

klukluka odpad!

Asi jsem viděl víc filmů z Burkiny Faso, než z Olomouce. O to víc bych Olomoučákům přál, aby nebyli za čuráky, když už u nich něco vzniklo. Leč moje přání nebylo oslyšeno. Jste za óbr čuráky a můžete si za to výhradně sami. Kolik se vás musí potkat, abyste rozpoznali, že přivádíte na svět totální zhovadilost s nejtrapnějším představitelem hlavní role všech dob? Hoši hoši... ()

Arsenal83

Užívateľ roswelll bez komentára zanechal tejto amatérčine 5 hviezd. Sú len dve možnosti. Buď ten film sám natočil a snažil sa ho vytiahnuť aspoň na závratných 15%. Alebo fakt má niečo spoločné s Roswellom, je to mimozemšťan a prvýkrát videl film. ()

Zuzina odpad!

Příběhy nebyl zas až tak špatný, ale herecké výkony nás nepřesvědčily. Kamera totálně zklamala. Olomoučtí mecenáši se rozhodli natočit rádoby film, kde si budou propagovat své firmy. Ale je z toho totální propadák. Dle komentářů diváků, odcházejících z premiéry, kam si koupili vstupenky, stejně tak jako my, totální šílenost a odpad. ()

ostravak30

Jednu hvězdičku má Vánoční poselství a pak také výkon mladé prodavačky Lucie, která byla nejen sympatická, ale i talentovaná. Druhý herec, který by se dal alespoň trochu kladně ohodnotit byl kamarád hlavního hrdiny. Jinak ale bohužel selhává mnohdy velmi složitá kamera, opravdu tragický scénář a příšerné dialogy. Zrovna hlavní herec je odříkává, jako by je předčítal a někdo za kamerou mu dával znamení, kdy má začít mluvit. Dalším zavržení hodným povoláním je střihač. Ten se na filmu opravdu nenadřel. Soudím dle toho, že střih buď nefunguje vůbec nebo je dost nelogický. Na šedesát minut je to opravdu jen jako povídka, která rychle uteče. Chlap potká někde holku a sbalí ji. A dalších padesát minut je omáčka, většinou nezáživná nebo minimálně podivná na chápání. Škoda, že si někdo nedal záležet alespoň na hudbě. ()