Znovu a lepšie

Brilantný študent fyziky Stillman (Asa Butterfield) miluje svoje dievča Debbie (Sophie Turnerová) a cíti, že ho čaká skvelá vedecká kariéra. Cíti sa byť predurčený konať veľké veci. Keď mu po roku randenia Debbie z ničoho nič oznámi, že sa s ním rozchádza, Stillman sa nevzdáva. Urobí to, čo by urobil každý génius so zlomeným srdcom. Spolu so svojím najlepším priateľom Evanom (Skyler Gisondo) analyzuje, čo mohlo spôsobiť nešťastný rozchod, prečo sa Debbie na neho nahnevala, čím ju sklamal a kedy nastal v ich vzťahu bod zlomu. Popritom premýšľa, ako získať druhú šancu na lásku, a poľahučky skonštruuje stroj času. Chce sa vrátiť späť do minulosti a všetko napraviť tak, aby k rozchodu s Debbie vôbec neprišlo. Podarí sa mu však správne vyrátať bod návratu do minulosti? Dokáže sa preniesť presne do tej osudovej chvíle, aby napravil chybu a zabránil v rozchode so svojím dievčaťom? (TV JOJ)

KlárkaS

A morální ponaučení tohohle filmu je, že mít naprostou kontrolu nad životem vaší milované je zcela v pořádku... a dokonce i potom, co se ona milovaná dozví, že několik let byla totálně uvězněná v představách svého geniálního psychopatického boyfrienda o šťastném partnerském životě, ale hlavně i jejích vlastních snech a ambicích!!! Asa Butterfield je děsně roztomilej a všechno, ale tohle by přece neprošlo nikomu! Šilenost!!! A kdyby to skončilo tak o 5 minut dřív, mohlo to být i docela dobrý:( ()

TaNya_

Upřímně trochu uhozený námět a kdyby si odpustili ten happyend, tak jsem mnohem spokojenější. Takhle to spíš vyznívá jak nějaká teenagerovská sci-fi romantika. Po třech sériích Sex Education bylo příjemný vidět Asu ve filmu, jenže on tu měl dost podobný charakter :D. I tak to ale uteklo celkem rychle a pár komediálních situací zvládlo pobavit. ()

Pajky3

Podobné nápady na filmy mám rád, ale podobné téma nedávno na Netflixu vyšel When We First Met a ten fungoval o něco líp. I když je i tady obsazení fajn, tak největší problém tohohle je hlavní dvojice, která k sobě vůbec nesedí. Sophie Turner už vyrostla v krásnou ženskou, kdežto Asa Butterfield pořád působí jako teenager (i proto mu sedí role v Sex Education) a dohromady mi k sobě vůbec nepasovali. Jinak to bylo v pohodě na vyplnění deštivého odpoledne. ()

Johnny.ARN

Otázka je, či tu jeho teóriu len blbo preložili do dabingu alebo si to celé len vymysleli. Ak je to tá druhá možnosť, tak je to celé napiču. Ďalšia vec, kastingový režisér fúkal riadne piko, lebo táto dvojica sa k sebe absolútne nehodí. A dej filmu? Nehľadajte dokonalosť vo vzťahu, neexistuje. Ale to bežní ľudia vedia aj bez toho, či? 1 z 5 ()

JohnCZ

Dokud se to nese na vlně komedie, je to vtipné, je to milé a Sophie Turner je super, i když ta chemie tu zrovna moc nefunguje. Jakmile se to překlopí do roviny dramatické, tak už to skřípe dost, milá naivita se překlopí v absurditu a filmu rychle dochází dech. Samotné finále ale nakonec docela fajn. ()

• Natáčelo se na Salt Lake Community College v Utahu od 2.2017 do 4.2017. (rafix)