tron

Temný sci-fi hororový seriál z dielne môjho vcelku obľúbeného Paula W.S. Andersona. Bál som sa však flashbackov á la Nezvestní. Moje obavy sa napokon vyplnili: retrospektívy nie sú zlé, ale ani ničím výnimočné. Našťastie situáciu zachraňuje sympatický kasting a skvelé scény z gigantickej vesmírnej lodi, ktoré v mnohom evokujú Votrelca, Horizont udalosti (ktorý Anderson režíroval) a Pandorum (ktoré produkoval, ehm). Uvidíme, čo sa z toho postupne vykľuje, zatiaľ je to tak 50/50. ()

Martrix

Andersonův návrat k tomu, co umí nejlíp...první epizoda evokuje (především atmosférou) Horizont událostí. Ale téměř jistě půjde o klasický příběh...zavřete partu lidí do uzavřeného prostoru, šupněte k nim potvoru, zamíchejte a nechte dusit. Taková Věc, ale ve vesmíru. Flashbacky, které zatím představily první postavu, jsou překvapivě v pohodě, takže si dovolím mírný optimismus. Řemeslně dobře udělaný, přímočarý sci-fi, hororový seriál, příjde v pauzách Expanse vhod. ()

PavelVanekArt

Na lehce nadprůměrnej seriál hodně slušný efekty, nenudí to a i když je celá náplň trochu obšlehnutá z Event Horizont, The Thing a light Venom, hrají tu nevýrazní herci (wink on Malfoy), tak to jde, baví mě to. Flashbacky jsou cool, situace na lodi trošku hloupá ohledně chování některých postav, symbiont má hezkou aplikaci do lidí. Uvidí se, jak to dojebou na konci. ()

Harak odpad!

Neuběhne ani 10 minut a v seriálu zvládnou úplně popřít fyzikální princip umělé gravitace, ale koho by zajímala odstředivá síla, pak tu máme emocionální zhroucení hodné americké reality show, dále pár scénáristických chyb, naprosto nesmyslný design lodi a kulisy které nedávají žádný smysl, ale za to mají spoustu svetýlek jsou samozřejmostí. Ne tohle není další Expanse ani Firefly. ()