Hviezda

• Slovensko Šťastná hviezda (viac)

Malý, ale odvážny oslík menom Bo vždy sníval o tom, že život pri vidieckom mlyne vymení za väčšie dobrodružstvo. Jedného dňa sa odhodlá k úteku a spojí svoje sily s roztomilou ovečkou Ruth a Daveom, smiešnym holubom so vznešenými túžbami. Spoločne s trojicou tiav vtipkárok a niekoľkými výstrednými obyvateľmi stajne sa Bo a jeho noví priatelia vydávajú v ústrety šťastnej hviezde na výprave ich snov. Čaká ich veľa zábavy a navyše sa stanú súčasťou najväčšieho príbehu všetkých čias. (TV Markíza)

Nathaniell odpad!

Další zbytečná sračka, tentokrát s biblickým námětem. PS: Pokud teď nezfilmují i tu Satanskou, navrhuji tvůrce tohodle paskvilu ukamenovat a udělit jim všem Darwinovu cenu. Ale jen JEDNU!! ODPAD!!!!! ()

Mykhaluu

Možná, že z globálního hlediska nebyla odvaha investovat peníze do animáku, který se točí kolem Kristova narození a ještě z pohledu oslíka a zvířátek tak velká, jak se mi na první pohled zdálo, ale díky za ni! :) ()

Marieta18

Hviezda z východu, očakávanie narodenia Ježiša Krista, stvárnené cez príbeh zvierat – veľmi zaujímavý nápad. Vtipné repliky, výborná animácia, svieži dej – jednoducho paráda! Výborný relax pre všetky vekové kategórie! ()

Reyer

Vcelku animované filmy mám rád. A kombinace animace a vzdělání, tak to beru. Narození Ježíše může zaujmout všechny (i nevěřící) v kombinaci s líbivou hudbou a vtipnými scénky. Samozřejmě se najdou tací, co budou kritizovat nevhodnou podkreslující muziku jako (soul, western, Elvis apod…). Za mě skvělý relax společně se vzděláním po boku mých synů. ()