María úpěnlivě prosí Félixe o návrat do Sinaloy. Kiki sbírá důkazy o marihuanových polích kartelu z Guadalajary. Neto truchlí. (Netflix)

Kaka

Téměř dokonalý přerod hlavního hrdiny, který má dobré kořeny, pochopitelné myšlenkové pohnutky i patřičný dramatický oblouk v záběru. Není to příjemné, ale dává to sakra smysl. ()

Frajer42

Zatím asi jeden z nejslabších dílů celé mexické série. Tentokrát se tvůrci zaměřili na detailní záběry výrazů ve tváři, jak si zde jeden můj spolukomentáror všiml. Toto rozhodnutí bylo velice chybné a tvůrci mě s ním solidně nasrali. Obrovská nudírna s popravou několika mála postav různé důležitosti a zajímavosti. Tři kousky. Blížím se do finále, snad se tvůrci polepší. ()

Loki_Six

"I never saw it for myself. But before shit went south, Guadalajara was the fucking place. It was where mariachi music was invented. Tequila too. That's enough to get a town into any country's top five list. Shit, maybe even to the number one spot. And those good times can be distracting. While you're dancing and singing and drinking, it's hard to see that bad shit's coming. You never know until it hits you. So enjoy it while it lasts." ()

Luk Skywalker

Závěr delšího dílu je podle mého gusta. Zdejší šéf šéfů není v Mexiku nikdy šéfem, vždy jsou nad ním nějací gringos (rozdíl oproti Kolumbii). Tady dostal jeden za vyučenou, konečně, to měl Felix udělat již dávno. ()

Ozzy2

Stále se nudím, postavy pořád stejně nesympatické.Dvě hvězdy jen za to, že Felix na chvilku sebral odvahu a zbavil nás toho kreténa a stačil mu k tomu popelník.A taky, že se zbavil své ufňukané manželky.Třeba se to opravdu ještě rozjede, až někdo ustřelí hlavu Rafovi ()

PaTeXx

Tak krásně zužujeme kádr a zbavujeme se otravných postav. Co nevidět by měla také přijít řada na kundu Isabellu a dementa Rafu (který ale přidává do seriálu takovou tu zdravou debilitu a odlehčení, takže později může chybět, pokud mi trpělivost zůstane). ()

EricNor

Hitchcock kdysi rekl, ze film je jako zivot, jen jsou z neho vystrihane nudne pasaze. Tady je to presne naopak. Muselo se toho dit tolik a presto se tvurci rozhodli nas nudit. Hromady zbytecnych zaberu na premyslejiciho Kikiho nebo zamysleneho Miguela. Prokoucovano. Konec teda brutalni. ()