Lucie (Sabrina Ouazaniová) má jediný sen – chce se stát členkou Byrd Dance Company. Když se však při zkoušce zraní, rodiče ji nabádají, aby se soustředila na studium práv. Lucie má však jiné plány. Je přesvědčená, že musí dřít dvakrát tak tvrdě a vydat se za hranice svého pohodlí. Požádá Vinceho (Kevin Mischel), okouzlujícího tanečníka break dance, aby ji představil své taneční skupině a dal jí lekce. (HBO Europe)

ABLABLABLA

Jediné, co tu funguje, je chemie mezi hlavními hrdiny. Zbytek už ne. Byla tam asi jen jedna dobrá taneční scéna a ta byla hned na úvod ve vzduchu na starém baráku - i kamera a vše super a úplně jsem si říkala, ty jo... to bude dobrý film... A ono ne :D Zbytek už jen šedá nuda a ani další taneční čísla nebyla zajímavá, respektive tam skoro žádná nebyla. ()

Johnny.ARN

Keď natočia tanečný film amíci, človek sa už nad tým ani nepozastaví. Keď natočia tanečný film frantíci....človek sa už nad tým ani nepozastaví. Dlhé, pre mňa nudné, nezáživné, o divných pohyboch, divných vzťahoch s extra dlhou záverečnou sekvenciou. Vás čo bavia tanečné filmy a vidíte v tých pohyboch zmysel a nejakú správu, tak budete krochkať blahom, pre nás ostatných normálnych strata času. 1 z 5 ()

MickeyStuma

Taneční snímek tentokrát francouzské kinematografie, který bohužel nemá co nabídnout. Děj je sice daný, ale divácky svou křečovitostí prostě neosloví. Máme tu Lucii, která jde za svým snem, přitom se shledává se svým otcem, kterého nikdy nepoznala a ještě přitom všem najde i lásku. Nebo ne? Takže tu máme klasickou šablonu o tréninku tance, tentokrát ve stylu breakdance. Divák neznalý tohoto tanečního stylu se zaručeně bude na prezentaci v tomto filmu dívat s otevřenou pusou a s otazníkem na rtech: "Co to sakra je? Tohle má být tanec?". Tvůrci zřejmě měli problém vymyslet žánrově něco nového a honosnějšího a tak se s tím nepárali a uhnětli filmovou podivnost na pomezí zoufalosti a tvůrčí neplodnosti. Nic tady prostě nefunguje jak by mělo. Kdo by čekal dojemné taneční finále, jak bývá zvykem, bude zklamán víc než by doufal. A jen tak mimochodem, když si vezmu barvu pleti většiny protagonistů, vážně se to odehrává ve Francii? ()

fafejt001

JOOO, taneček v malé hospůdce , po dramatickém úvodu na lanech , překvapil . A pak už to šlo , tak nějak podle osvědčeného schématu . Taneční ,,souboje " , v podivném sklepení , opravdu podařené - perfekto . Škoda , že to bylo téměř všechno vydařené, jen v této části filmu . Jinak bych dal za * * * . Takhle jen * a půl . OPRAVDU VELKÁ ŠKODA nevyužitých výborných tanečníků během celého filmu . ()

Malarkey

Kterak Frantíci natočili taneční film a byli v něm zbytečně agresivní, drsní, bez emocí a plni vzteku, který v nich čiší asi vzhledem k tomu, jakým životem dnes žijí. Přirovnal bych to ke klipu Stress od francouzské elektro-dvojky Justice. Jen s tím rozdílem, že u toho klipu jsem byl v šoku ze samotné tvrdosti. Tady je to spíš poza. ()