Tajomstvo dračej hrobky

• Česko Bájní tvorové: Dračí hrobka (viac)

Travis Preston (Scott Adkins) a jeho chlapi odcestujú do Číny pátrať po tajomnej bytosti, ktorá by vlastne ani nemala existovať... Nespochybniteľným dôkazom toho, že je až brutálne skutočná je však to, že v jednej odľahlej dedine kdesi pánubohu za chrbtom spôsobila katastrofu nepredstaviteľných rozmerov! A tak si Travis a jeho spoločníci budú musieť poriadne pohnúť, pretože medzičasom sa na cestu na rovnaké miesto určenia vydal aj známy a mimoriadne nebezpečný lovec ľudí Harker (Dolph Lundgren), ktorý chce bájneho netvora uloviť! (TV Markíza)

chrochtos

Od prvni minuty filmu mi byl Travis (Adkins), tedy "kladny hrdina" neskutecne protivny a jen jsem si pral, at co nejrychleji zemre, pokud mozno nejak brutalnim zpusobem - naproti tomu Harker (Lundgren), tedy "zaporny hrdina" mi prisel mnohem sympatictejsi. A kdyz cely film fandim "zaporakovi" a preji si smrt "kladnaka", je jasne, ze je nekde chyba. V tomto pripade je myslim zasadni chyba ve scenari, ktery je tak slaboduchy, ze jsem se musel na mnoha mistech smat. Rezie pana Stylese tomu moc nepomohla a postavy hercu se chovaji mene realisticky nez v prumerne pocitacove hre. Jednu hvezdicku davam za to, ze jsem se docela nasmal (ale uplne necemu jinemu nez co bylo zamyslene jako "vtipy") a za dve pekne cinanky. ()

Dzejar odpad!

Akční " drsňák " Lungren a pár šikmookých idiotů honí ještěrky které vypadají jako se Zemanova filmu z roku 1955 " CESTA DO PRAVĚKU " Opravdu taková krávovina se jen tak nevidí . . . ()

PORTER44

Jednu hvězdu za snahu něco uhrát jinak herecké výkony slabota,efekty mizerný,dvě kreslený nebo gumové ještěrky a pár mizerných akčních scén. ()

kysilkalukas

Chvilkama mi připadalo že scénárista tam zapomněl dodat kousek filmu,a některý scény zas byly nesmyslný skoro jako celej film.Nechápu proč tohle vůbec točili. ()

goodridge

Veľmi slabé a nudné. Taký film o ničom. Adkins sa stal novodobým B-čkárom. Je zaňho škoda, mal v sebe veľký potenciál čo sa týka bojových scén, ale to jeho herecké nadanie no katastrofa. ()