Hvězdě erotického kanálu s rostoucí základnou fanoušků ukradne účet dvojnice. Rozhodne se tajemnou pachatelku odhalit a získat svou identitu zpět. (Netflix)

tribican

Zajímavý snímek. Doporučuju najít si teorie, které tento film vysvětlují, zvlášť ta o Alence v říši divů mě zaujala a dává dost smysl. Na mě je to trochu moc otevřené, ale celkově povedený a především dobře zahraný film. 80 % ()

Miroslav.Zac

Nevím, proč se každý film s touto tématikou snaží divákovi přiblížit prostředí, ve kterém tyhle holky fungují, když to zhruba každý druhý chlap zná a každá druhá holka dělá. Hlavní hrdinka je sice pěkná, ale nevýrazná a místy docela otravná. Neměl jsem chuť jí fandit a taky mi bylo celkem fuk, že jí někdo ukradl profil, protože tohle se děje denně a díky aplikacím, které mění tváře, už to není ani sci-fi. Při vyústění zápletky jsem proto ani nemrkl a poté, co se hrdinka rozhodla být i po této nepříjemné zkušenosti dál holkou na livechatu, jsem nad smyslem tohoto filmu zlomil hůl. Ale dokážu uznat, že nějaké poselství film nabízí - jen už mám z toho internetu hlavu v pejru, že mi to uniklo. Nebo mi to bylo jedno. To spíš. ()

cezero

Horor to rozhodně není, teda možná je, ale jen pro jedince závislé na sociálních sítích a podobně při představě, že by se jim přihodilo něco podobného.. ()

Fibonacci

Nevedel som o novom pravidle v hollywoode, že keď sa natoči film, kde je použitá falošná krv, nikoho nezabijú, nikto nikoho nenaháňa a mysteriozitu by sme akurat tak márne hľadali v borúfkovom koláči tety Ašky, sa berie ako horor. nuž. jeden múdry muž raz povedal, treba sa pozerať aj za roh. tak sa kuknite ešte raz na ten film a s úprimnosťou povedzte že to je... ()

DyingAngel

Rafinované, sexy, napínavé, miestami mrazivé. Na herečku Madeline Brewer by som sa pozerala donekonečna a ešte viac. Od začiatku až do konca som sa vôbec nenudila. Aj keď - krvi mohlo byť o niečo viac... ()

Andrew88cz

Zajímavý nápad, holčina co se nestydí ukázat své tělo na veřejnosti přes internet za účelem výdělku... Thriller s lehčím erotickým nádechem, který ovšem od úseku, kdy ji jakýsi hackerský útok nebo jak to popsat zkopíruje účet včetně "klonu" její postavy postrádá větší náboj. Film pak stojí na jedné úrovni co se týče atmosféry a tak nějak jen člověk čeká, kdy nastane nějaký zlom v příběhu, který by objasnil co se vlastně stalo a jakým způsobem... Bohužel, nějak mi to hlava nebrala a ten cyberutok jsem moc nepochopil... Napětí nikde a film najednou prostě skončí aniž by se cokoliv vyjasnilo. Dal bych o úroveň míň, ale za nápad a především výkon hlavní herečky, která se opravdu nestydela a roli zahrála na výbornou tak dávám hvězdy 3. (5/10) ()

LennyCowler

Vypadalo to zajímavě, bylo to napínavý......... ale to co předvedli na konci bylo až trapný. Líbí se mi filmy s otevřeným koncem, nebo lépe ty které nechávají na divákovi, aby si to přebral po svym, ale tohle je moc. Vůbec nic nebylo vysvětleno a zrovna celej tenhle film k tomu směřoval. Takhle teda ne, tohle by uměl každej, vymyslet nějakou zápletku, ale hlavní je především jí taky umět dobře, zajímavě dotáhnout do konce a tohle se nepovedlo a celej film tim pohřbili. ()

lineker

Na jednu stranu chytlavé, neokoukané. Na druhou však trochu křeč v kombinaci s tempem, které uhání navzdory některých WTF okamžikům. Trochu zpomalit a pomoci divákovi by neuškodilo. ()

goauld

Film o jedné velmi, ale velmi naivní blbce, která si myslí, že když je na nějaké sociální síti, tak všichni přítomní jsou čestní a stejně naivní jako ona sama... A ono, nééé milé děti... Bohužel - kravka se nepoučila a tak po "kruté pravdě" do toho zase začla naplno... Holt - někteří jsou nepoučitelní ;-) PS: tento film by měli vidět všichni "pacienti", kteří bez sociálních sítí nedokáží být ani vteřinu... ()

PeggyTankian odpad!

Jediné co tenhle film drží nad vodou jsou záběry cecků. Z toho soudím tolik pozitivního hodnocení z řad mužských diváků. Ale opravdické porno má snad lepší zápletku a víc napínavý děj než tenhle film. Takže když už chcete nějak trávit volný čas, tak si pusťte radši to porno, než ztrácet čas u tak nudného vleklého filmu, bez jakéhokoli rozuzlení nebo lepší zápletky. Opravdu velmi slabý kousek. ()

angelle odpad!

Totálna blbosť. Keby si aspoň dali námahu s tým, aby vôbec vysvetlili, kde sa vzala druhá Lola...keby bol lepší koniec, možno by som dala aspoň jednu * za občas mrazivú atmosféru, ale takto nie. ()

patho666

Viac thriller ako horor z prostredia erotických web live show - už len toto znie ako strašná blbosť. Ono to nič viac ako blbosť nie je ale narozdiel od tisícky iných blbostí táto je pomerne zábavná a nenudí, silnejšie tri. ()

VsetkoVsade

Ak ste svoj doterajší život trávili v mylnom presvedčení, že pracujúca trieda našej spoločnosti trpí žalostne nízkym finančným hodnotením, z ktorého jej po vyplatení účtov, dílera a výživného neostane ani na hotdog bez párku, každému z vás odporúčam, aby si z času na čas urobil krátky výlet na jednu z našich internetových zoznamiek. Na mysli mám predovšetkým Pokec, kde tamojší gentlemani za fotku zrolovanej utierky medzi prstami na nohe neváhajú vysoliť svoju týždennú mzdu a pokiaľ má nová užívateľka dvojciferný počet zubov a vychodenú aspoň materskú školu, behom prvých dvadsiatich minút od registrácie obdrží najmenej tri žiadosti o ruku, štyri o nohu a to ešte nehovorím o ďalších častiach tela. Nikdy som síce nechápal to ich zaryté presvedčenie, že bezhlavé investície do podobných komodít sa dlhodobo vyplácajú, nakoľko aj v prípade, že výplatu by nahádzali do automatu v prvej herni pred stanicou, by mali väčšiu šancu, že aspoň časť daného obnosu sa im vráti naspäť, ale čo už, všetci máme svoje priority. Ako nám ukazuje film, erotický priemysel je biznis vskutku výnosný, vo väčšine prípadov stačí, ak sa potiahnete latexom, obložíte vonnými sviečkami, v sprievode vhodnej hudby urobíte na kameru zopár fyzicky nenáročných pohybov a okolo vás sa v okamihu vyroja stovky prvotriednych klaunov, ktorí začnú miesto farebných loptičiek žonglovať platobnými kartami. Na druhej strane, konkurencia v danej brandži už v dnešnej virtuálnej dobe vôbec nie je malá a často mám pocit, že keby Discovery začali o svetových livechat stránkach točiť dokumenty, podobne divoké a neľútostné súboje o zdroj dennej obživy by ste márne hľadali aj v afrických savanách. Nechápem, prečo mal režisér potrebu pridávať k tejto už tak dosť pútavej tematike výskyt paranormálnych javov, dlho očakávané rozuzlenie sa navyše rozhodol z neznámych dôvodov vynechať a zmätenému divákovi ostáva len hádať, čo že sa mu to svojím sofistikovaným dielom vlastne pokúšal povedať. Jediným pozitívom filmu pre mňa bolo, že jeho celková úroveň priliehavo vystihuje životný štýl jeho hlavných postáv. Inými slovami - stál za holú piču. ()