Hvězdě erotického kanálu s rostoucí základnou fanoušků ukradne účet dvojnice. Rozhodne se tajemnou pachatelku odhalit a získat svou identitu zpět. (Netflix)

Gilmour93

Nekalá soutěž mezi webštětkami a nebo se v camming průmyslu snižují náklady automatizací..? Alice in Webland přináší zamyšlení, jestli je horší, že svou důstojnost můžete všechnu prodat a i když už jste bez ní, můžete ji nabízet za peníze dál a dál a nebo hrozba, že naše identity za čas přeberou výkonnější algoritmy. Možná to jde ruku v ruce.. ()

666Carnage

Jo i život lehké děvy může být těžký. A to hlavně na webu. Zajímavý snímek z produkce Netflixu. Madeline Brewer známá hlavně ze seriál Služebnice si odskočila přivydělat nějaký peníz na erotický web. Film asi nesedne každému ale mě to bavilo a hlavně to bylo dost mysteriózní ale nevím co na tom byl horor. 65% ()

borec999

Hlavná hrdinka sympatická, námet zaujímavý a neopozeraný, pár momentov s dvojníčkou malo ten správny creepy pocit, technicky sa tomu vzhľadom na skromný budget 1 milióna nedá moc vytknúť, dej ma s pribúdajúcimi minútami bavilo viac a viac a fakt som chcel vedieť čo (a prečo) sa deje. Tvorcovia však nedokázali námet a dianie uspokojivo vysvetliť, uzavrieť a osobne mám pocit, že po dopozeraní mám ešte viac otázok ako na začiatku. A to bol najväčší problém, ktorý som s filmom mal a tiež dôvod, prečo som nakoniec zakotvil na priemernom hodnotení. 55-60% ()

BoPo

Bol by to výborný diel zo série Black Mirror. Ako film dostane odo mňa nálepku zaujímavý a kvalitne zvládnutý. Madeline Brewer sa nesnaží o žiadny umelecký výkon, ale naopak berie nahotu ako prirodzenú súčasť výkonu, tak ako jej postava. Ale treba hneď podotknúť, že sa nejedná o žiadne porno bez porna. Prostredie erotických stránok s webkamerami nakombinované so zápletkou ohľadom ukradnutia identity vytvorilo pútavý a hlavne fungujúci mix. Bavilo ma sledovať postupné "vyšetrovanie", ktoré išlo ruka v ruke s rozkladom psychickej pohody. Za mňa atraktívne podaný psycho thriller, ktorý zachytil dosť výstižne životný štýl zasvätený tokenom. ()

oveckaoa

Předně není to horor a není to ani mysteriózní je to drama případně thriller. Holka má na nějakém erotickém portálu kanál a chce se dostat do top 50 jednou se jí to podaří pak jí, ale někdo hackne  účet a vydává tam pod ním videa. Ona ho nemůže zrušit jelikož nezná heslo a v podstatě se celý film snaží ten účet zrušit na konci ho jaksi získá (proč jí vůbec dala to skutečné?)  a zruší na konci si pak změní identitu a jede znova. Film nemá ani konec jelikož se nedozvíme kdo ji hacknul a proč jen zjistíme, že na tom účtu jsou hacknutí všichni a někdo si jich vybírá podle oblíbenosti. 40 procent za úvod s fake podříznutím ()

• Celosvětová premiéra proběhla 18. července 2018 na filmovém festivalu Fantasia v Kanadě. (ČSFD)
  • Když Alice (Madeline Brewer) najde památeční web pro Hannah, nad fotografií je napsán rok úmrtí 2014, ale pod ní datum úmrtí 17. červenec 2015. (Morrighan)
  • Vo filme nájdeme viac odkazov na knihu "Alica v krajine zázrakov". Hlavná postava sa volá Alice (Madeline Brewer) a pri vytváraní účtov používa ako prezývky mená ďalších postáv z tejto knihy: Mr. Teapot a Mad Hatter. (Astonko)