Os Exterminadores do Além Contra a Loira do Banheiro

Čtveřice rádoby lovců duchů ve složení Fred (Léo Lins), Jack (Danilo Gentili), Túlio (Murilo Couto) a Caroline (Dani Calabresa) se vydává vyřešit místní legendu o takzvané „Záchodové blondýně“, přičemž jejich jedinou snahou je získat uznání jejich youtubových fanoušků. Nepočítají ovšem s tím, že na pověře bude víc pravdy, než si kdokoli z nich kdy přál poznat, a že se životy všech zúčastněných dostanou do smrtícího ohrožení. (C0r0ner)

Kudly4

Celkem povedená, vtipná, brutální podívaná. Kdyby to bylo ale o 20 minut kratší, byl bych spokojenější. Top scény - masturbující embryo, oživlé hovno a pojídání mrtvoly. Při sledování jsem se ale trochu nudil, jelikož postavy jsou nezajímavé/nesympatické. Na jedno zhlénutí, ale fajn. (50. hodnocení, 11. komentář) ()

Arsenal83

Mňa teda fekály neberú a nevidím žiadnu zábavu ani prínos v tom, ak sa duch prevtelí do hovna alebo keď ľudské embryo masturbuje či niekto zožerie mŕtvolu. EvilPhoEniX dobre zhodnotil, že film nie je pre normálnych divákov. V mnohých ohľadoch je skôr nechutný ako zábavný, pritom vystrašujúci aj komediálny potenciál mal. Len to nemusel preháňať. ()

*CARNIFEX*

Brazílsky splater s duchárskou tématikou, ktorý rozhodne nijak nesklamal. Samozrejme, v žiadnom prípade netreba očakávať nič vážne, serióznosť tu nemá žiadny priestor, ide skôr o recesiu a zábavu, než snímok, ktorý by mal vystrašiť. Na druhej strane, ani po hororovej stránke, “Ghost Killers vs Bloody Mary”, nepôsobí nijak lacným dojmom. Možno by sa mu z pohľadu efektov dalo vytknúť kadečo, no Ja osobne som sa pár krát pri určitých scénach či dialógoch schuti zasmial či nadchol. Film má nejakých 100 minút, zhruba od dvadsiatej až do úplného záveru šliape v solídnom tempe, a tak nie je veľký priestor pre pasáže, kedy by sa človek mimoriadne nudil, takže minimálne priemerné hodnotenie, si táto doslova “pičovina na entú” od Pelého s Neymarom, určite zaslúži. Chcel som dať tri, ale prižmúrim oko, a drbnem aj tú štvrtú, keď som tu už viac vnímaný ako kritik, než fanúšik hororu. ()

pornogrind

Něco jako Troma alá Brazílie nebo chcete-li (slabší odvar) Braindead po brazilsku. Místy je to fakt nátěr a je to celkem prdel. Začátek je nudnější a chvilku mi trvalo než jsem filmu přišel na chuť. Uvítal bych i víc humoru. S hodnocením jsem na vážkách. Mám to tak na 3 a půl hvězdy. Nakonec se přikloním ke slabší čtvrté hvězdě. Každopádně pro vyznavače úchylností, ujetostí a bizardností všeho druhu je to povinnost. ()

darkrobyk

„Co ta krev všude?" „Kancl dostal krámy!" A nejen kancl, postupně je dostala celá škola. Jeden chytrolín totiž prostřednictvím spolužáka vyvolal Bloody Mary alias Krvavou Mařku alias zde Tampónku - blondýnu s tampóny v nosních dírkách žijící v zrcadle na místních záchodcích. Když ředitel pozve lovce duchů, co skomírají na You Tube, nikdo netuší, že duch je skutečný. Vachrlatý rozjezd s pitomými vtípky pomalu nabere obrátky a pak už vše lítá, i co peří nemá. Rvačka s ředitelem, vybuchující hlava, zavilý plod se zákeřnou pupeční šňůrou, utlučení míči v tělocvičně, švédská trojka s duchem a nekonečné honičky chodbami školy, která už vypadá více jako vybombardovaná transfúzní stanice, než ústav pro výuku žáků. Tedy dialogy byly z větší části trapné, ale zase měl jsem k dispozici překlad, tak jeden neví....ovšem hlášky typu: „Kdybych chtěla ukazovat kozy, budu hrát v Pičkách v trní!" pobavily. Spíše na 3*, za gorefest ale jednu přihodím. ()

• V čase 01:21:00 je ve filmu zmiňován hrobník José Morica. Je to odkaz na brazilského herce, scenáristu a režiséra Josého Mojicu Marinse, který se proslavil hororovou sérii o hrobníkovi jménem Zé do Caixao, někdy též zvaného Coffin Joe. (pornogrind)