Detektivové Minogue a O'Learyová odvezou na stanici mladou ženu, aniž by věděli, že je posedlá démonem. S pomocí komisaře Ruawaie Maaky se jim podaří démona vymítit a zrodí se zvláštní jednotka – Wellington Paranormal. (HBO Max)

Recenzie používateľa Trevor k tomuto seriálu (29)

The Revengers (2021) (S03E05)

Počas rutinnej kontroly vozidla Minoque a O'Leareyová zazrú na oblohe zvláštny úkaz - padajúci meteorit, ktorý dopadne v ich blízkosti...opäť o niečo slabšia epizóda, ktorá si tentokrát uťahuje zo superdinov. ()

Fatberg (2021) (S03E06)

Maakov tím tentokrát prešetruje incident na čerpacej stanici, kde sa v umývarke stratili štyria ľudia...opäť vydarená epizóda ktorá pripomenula jednu z obľúbených zo seriálu Akty X ()

Série 4 (2022) (S04)

6 epizód, cca 20 minútové epizódy a Wellington paranormal si môže kľudne odkrútiť ešte niekoľko zaujímavých sezón. Jedno z najpríjemnejších prekvapení z dielne HBO, Our Flag mean Death, Čo robíme v temnotách a Taikka Waititi sa stane nepochybne kráľom tohto žánru... ()

Bird Woman (2022) (S04E01)

Tím tentokrát pátra po zmiznutých predmotoch, ktoré má pravdepodobne na svedomí Vtáčia žena...miestnym obyvateľom sú zrejme tieto legendy bližšie, ale ako sa spomína aj v ďalšom komentári napriek tomu že sa jednotlivé príbehy tak trochu opakujú stále je humor ústrednej dvojice dostatočným dôvodom pozrieť si aj štvrtú sériu, napriek niekoľkým menej vtipným poznámkam, ktoré majú byť akože sexistické a akože byť iróniou na dnešnú dobu. ()

The Wicked Man (2022) (S04E02)

Úžasná paródia na Osadu, Muža z prútia či povedzme slnovrat alebo najnovší Wrong turn...tomuto je ťažké niečo vytknúť, trošku škodí iba ten stereotyp, ale niektoré poznámky či nápis na tabuli na ostrove ma naozaj dostali. ()

The Coolening (2022) (S04E03)

O´Learyová, asi sa snažím opustiť obchod v nohaviciach, ktoré som si nekúpil...občas z Minoquea fakt nemôžem, som sa až za brucho chytal od smiechu, škoda slabšieho záveru. ()

Skeleton Crew (2022) (S04E04)

Tentokrát nestrašili duchovia väznených černošských otrokov na pozemku belochov ale bolu naopak, belosi strašili na pozemku policajnej stanice. Ten najhorší posadol seržanta Maaku a časom začalo jeho správanie iritovať a poznámky "belochov" o vysokej vlhkosti vzduchu, nevysporiadaných pozemkoch a najmä vášeň ku golfu ide predovšetkým na vrub krajine pôvodu (Nový Zéland) ale na 4* to vytiahla poznámka že je strašne trápne keď sa černosi snažia správať ako belosi. Rovnako trápne je keď sa aromáci snažia správať a vyjadrovať ako gádže... ()

Who the Hell (2022) (S04E05)

Béžový kód, Kelly nestráca hlavu, poker face...ale Sainsbury a Parker si túto epizódu ukradli pre seba napriek tomu že prím mal hrať Satan. ()

Time Cop (2022) (S04E06)

Takto nejako má vyzerať posledná epizóda série. Viac častí by bolo zbytočných, tento formát a počet sérií je dostatočným dôvodom k tomu aby Wellington paranormal pokrčoval naďalej. ()