Ashley Queenová prožila trauma, na jaké se nezapomíná. Poté, co v šestnácti porodila dceru, jí bylo děvčátko odebráno. O několik let později se jako úspěšná manažerka v sociálních službách pokusí dceru vypátrat. Její snahu ale sabotuje neznámý protivník, který jí posílá výhružné vzkazy... Sociální pracovnici Ashley se nečekaně ozve dcera, kterou po narození musela dát k adopci. Když se vrátí zpátky domů do malého městečka, kde vyrůstala, zjišťuje, že její dcera zmizela neznámo kam. Během následujícího vyšetřování se Ashley znovu setkává nejen s bývalým přítelem Jakem, který nyní pracuje jako šerif a má možnost stát se starostou, ale i jeho bratrem Scottem, který byl do ní kdysi dávno jako teenager bláznivě zamilovaný. Jake pomáhá Ashley pátrat po ztracené dceři, postupně se znovu sbližují, na povrch vyplouvají dávná tajemství a také dlouho potlačováná závist. To všechno vede k zápasu na život a na smrt. Ashley musí zachránit dceru, s níž se teprve začala seznamovat. (TV Prima)

Arsenal83

Nádej na slušný film so stratil po cca 7 minútach, čo je na Prima Love celkom dobrý výkon. Je jasne, že o žiadnu serióznu detektívku nešlo. Stane sa únos, od začiatku viete, že je za tým chlap a keďže v celom filme figurovali len dvaja, rýchlo mi došlo, že to môže byť len jeden z nich. Taký dôvtipný som. Síce tam bol ešte jeden nosaty policajt, ktorý na prekvapenie celého Kansasu dokázal písať, ale ten mal problém uniesť aj tu hrubú vetrovku, čo mal na sebe, nie to ešte dve dievčatá. ()