beso74 odpad!

Je smutné, keď jeden z dvoch hercov čo sa aspoň ako tak snažili vo filme niečo ukázať je bývalý porno herec Ron Jeremy (samozrejme, myslím tým len a len herecké kvality) Ináč je tu takmer všetko ostatné nedomyslené, zbabrané a zohyzdené. Samotný dej nedáva takmer žiadny zmysel, hlavná dejová línia trvá prvých asi 10 minút a potom sa mávnutím nožníc nezručného strihača ocitneme vo filme vrámci filmu. Chápem, že sa počas natáčania ocitol štáb až po uši v problémoch, veď minimálny rozpočet, predčasná smrť hlavného predstaviteľa Lemmyho Kilmistera z Motorhead (Ace - aké to príznačné meno) a natáčanie trvajúce celé roky určite nepridajú na kvalite snímky. Ale... Ale... Réžia bez nápadu, neexistujúci scenár, herecké výkony porovnateľné so slabším pornofilmom zo 70. rokov a nulová výprava robia z filmu pre diváka to pravé utrpenie. Prekvapujúco sú tak najpozerateľnejšie animované pasáže, ktoré podľa mňa vznikli ako východisko z núdze (po smrti Lemmyho). Hoc je ako spoluautor uvedený šitmejker Kanefsky, opraty réžie držala v rukách Phoebe Dollar, ktorá všetkým neprajníkom dokázala, že jej režisérske schopnosti nie sú o nič horšie ako tie herecké. Nanešťastie pre diváka však ani o nič lepšie. A nezabránila tomu ani účasť troch zvučných hviezd z metalového neba. ()