ilemas

Výborné efekty, ale příběh pokulhává. Jako bych se díval na tv insenaci. Vícekrát vidět nemusím. Plus za normální realistické sci-fi. ()

JohnCZ

Hodně příjemné překvapení. Zábavné sci-fíčko produkované jako levný webseriál, ale s daleko lepšími produkčními hodnotami, než bych býval čekal. Skvělá kamera, režie, střih, slušné a hojně používané efekty (CGI zhruba někde lehce nad úrovní BSG) a nakonec, dobře prokreslené postavy a i docela zajímavý příběh, který není sice moc originální a rozhodně je lepší nad ním příliš nepřemýšlet (mechaniku fungování time loop jsem zde asi vůbec nepochopil), ale podaný je fakt chytlavě. Krátké 10-minutové epizodky jsou tak akorát, často končí plot twisty, přičemž jeden mi docela odjebal dekel. Celá minisérie here. ()

Script

DUST má fakt divné filmy a seriály, ale tohle je první seroš, co jsem od nich dokoukal až do konce. Příšerný scénář a trapné dramatizující zakončení epizod si v téhle sedmidílné minisérii užijete dost. Co mohu říci, že je pozitivní, tak jsou CGI efekty a kamera. Vizuál seriálu zvládnutý, ale děj je neuvěřitelná nedomyšlená pitomost. Ani jednu z postav jsem si neoblíbil. Bylo mi lhostejný jak skončí. 2 hvězdy. ()

Zoubek123

Atropa, výstižný název, pro to, co tenhle seriál představuje. Posádka v hlubokém vesmíru, záhada, mysteriózní, detektivka a čas, to jsou slova, kterými bych asi nejlépe popsal toto dílo. Zajímavé na zkouknutí. Jedno z nejlepších sci-fi, co jsem viděl. Nízkorozpočtové, hezké, grafika suprová, příběh emotivní a promyšlený. Velcí režiséři a studia, takto má vypadat příklad kvalitního sci-fi. Velice top hudba. Herecké výkony takové nějaké, ale odpouštím. ()