JohnCZ

Hodně příjemné překvapení. Zábavné sci-fíčko produkované jako levný webseriál, ale s daleko lepšími produkčními hodnotami, než bych býval čekal. Skvělá kamera, režie, střih, slušné a hojně používané efekty (CGI zhruba někde lehce nad úrovní BSG) a nakonec, dobře prokreslené postavy a i docela zajímavý příběh, který není sice moc originální a rozhodně je lepší nad ním příliš nepřemýšlet (mechaniku fungování time loop jsem zde asi vůbec nepochopil), ale podaný je fakt chytlavě. Krátké 10-minutové epizodky jsou tak akorát, často končí plot twisty, přičemž jeden mi docela odjebal dekel. Celá minisérie here. ()

ilemas

Výborné efekty, ale příběh pokulhává. Jako bych se díval na tv insenaci. Vícekrát vidět nemusím. Plus za normální realistické sci-fi. ()

Script

DUST má fakt divné filmy a seriály, ale tohle je první seroš, co jsem od nich dokoukal až do konce. Příšerný scénář a trapné dramatizující zakončení epizod si v téhle sedmidílné minisérii užijete dost. Co mohu říci, že je pozitivní, tak jsou CGI efekty a kamera. Vizuál seriálu zvládnutý, ale děj je neuvěřitelná nedomyšlená pitomost. Ani jednu z postav jsem si neoblíbil. Bylo mi lhostejný jak skončí. 2 hvězdy. ()

Zoubek123

Atropa, výstižný název, pro to, co tenhle seriál představuje. Posádka v hlubokém vesmíru, záhada, mysteriózní, detektivka a čas, to jsou slova, kterými bych asi nejlépe popsal toto dílo. Zajímavé na zkouknutí. Jedno z nejlepších sci-fi, co jsem viděl. Nízkorozpočtové, hezké, grafika suprová, příběh emotivní a promyšlený. Velcí režiséři a studia, takto má vypadat příklad kvalitního sci-fi. Velice top hudba. Herecké výkony takové nějaké, ale odpouštím. ()