Po řadě tajemných vražd žen v areálu vysoké školy se detektiv z oddělení vražd a otec až přehnaně chránící svou dceru Johnatan Cole pouští do jejich vyšetřování, aby zachránil svou dceru a studentky, které studují na škole s dlouho pohřbeným temným tajemstvím. (Filmbox)

oveckaoa

Riley nastupuje do nové školy tam ji zaujme sesterstvo delta pí kde se dozví, že zde dříve byla její mrtvá matka, kterou nepoznala. V sesterstvu, ale někdo v masce ženské vraždí ženské a Rileyin otec policista se snaží vraha chytnout. Hodně slabý slasher kde nejde žádná vražda ani vidět většinou máchne nožem slyšíme zvuky a pak najdou tělo a to se opakuje. Zůstává tak jen otázka kdo tam vraždí takže je to buď maník,kterého na začátku odkopla holka případně maník, který dělá taxikáře pro ožralé a zfetované členky sesterstva nebo jakýsi psycholog případně vedoucí sesterstva. 10 procent za hlášku, že má jeden maník mikropenis to pobavilo :-) a za slušné dilema co si vybrat jestli kouřit robertka nebo si dat drogu přičemž kdo zvolí to první z sesterstva ho vyhodí :-) a za hlavní herečku na kterou se dá dívat . Odpad tomu nedám jelikož jsem viděl horší filmy a 2 hvězdy mě zase přijde moc jelikož jsem se nudil. ()

kaylin

Snímek „The Row“ je dokonale zralý k tomu, aby zapadnul. Není na něm nic zajímavého, proč by stál zas zapamatování, z hlediska slasheru nenabízí nic speciálního, prostě jen další vraždění, mladé holky a nic navíc k tomu. Je zde pár dobrých prvků, třeba jedna z mrtvol je vizuálně zajímavá, ale tím to v podstatě hasne. Standardní film, na který si už druhý den nevzpomenete. ()

sofiapetra

Chtěla jsem něco nenáročného k žehlení, ale tohle bylo fakt naprosto dementní. Nejde ani o to, že vraha jsem uhádla okamžitě - žádný jiný chlap tam ani nehrál, ale mnohem děsivější než ty vraždy, bylo to samotné prostředí kampusu. Všechna ta odporná "Sesterstva", brr... jestli to tam vážně takhle nějak probíhá - a ještě jsou na to ty holky pyšné, tak zaplať pánbu za naše introvertní české školství. ()

Trevor

K hodnoteniu odpad som sa nepriklonil iba preto, aj keď to spmínam pomerne často, aby sa z jeho udeľovania nestalo nejaké klišé a hodnotím ním iba ozaj obrovské skvosty. The Row od neho nemá ďaleko, ale pár scénok je vydarených a najmä vďaka vyobrazeniu intelektu amerických študentiek vysokých škôl pri vstupe do sesterstva si film zaslúži hodnotenie 0,01% a preto nie je odpadom. Matty Beckerman však ostane v mojom hľadáčiku, pretože som zvedavý, aké hlboké dno až dokáže americká kinematografia dosiahnuť. ()

Gilmour93

Tváří se to jako Frndy z Fí Lambda z produkce Reality Kings, ale krom jedné méně cudnější scény to má k pornu daleko. Má to být snad slasher? S tou třesoucí se kamerou, prostřihy tmy a blažkou cákající po zrcadlech asi jo, ale koho to proboha v téhle diletantské formě může bavit? Když Couturemu uříznete uši, obalíte je ve strouhance a uděláte ve friťáku, je to smažený květák? ()

• Film má potitulkovou scénu. (griph)