Troch spolužiakov zo šiestej triedy pozvú dievčatá na bozkávaciu párty. Zaskočení pubertiaci Max, Lucas a Thor sa ešte s nikým nebozkávali, a tak ukradnú dron, aby špehovali dospelých a zistili, ako sa to robí. Toto dobrodružstvo sa nemôže skončiť dobre, najmä ak ho sprevádza séria katastrof vrátane zničeného dronu, zdemolovaného rodinného domu, ukradnutých dámskych kabeliek s extázou a zháňania náhradnej drogy od dílerov... Zachránia sa chlapci na úteku pred rozhnevanými kráskami od susedov a Maxovým otcom, ktorému patril zničený dron? A stihnú vôbec bozkávací večierok so spolužiačkami? (TV JOJ)

Flipnic-RE

Plakal jsem jak želva, fakt asi měknu a stárnu. Teda asi posledních 10 minut. Je to parádně vymyšlený. I když to zpočátku vypadá jako jen snůška sexo-fekálních drsných vtípků, tak se během toho výčtu WTF scén a WTF dialogů třech dětských protagonistů začnou objevovat emoce, hodnoty, životní moudra atd. Hodně mi to připomínalo moje dospívání, kdy je kluk zahlcenej najednou hormonama, emocema, sex vidí všude a ve všem, chce vypadat rádoby drsně a namachrovaně (no i když to chci pořád i ve dvaačtyřiceti), ... a má v tom všem prostě chaos, nemá náhled, nemá informace, nemá zkušenosti. A prostě se v tom všem plácá a působí roztomile trapně... Je to krásně úžasně realisticky naivní, kdy dát pusu holce byl vrchol všeho úplně. Zatímco uběhne pár desítek let a chlap má v sobě jen zvířecí představy a dominantním sexu všech možných poloh a způsobů ... No to je život. Je to krásnej film, kde je na konci fakt dokonale zpracována hodnota přátelství a vlastní cesty a životního progressu. Není někdy nutný být prostě pořád spolu, někdy se kámoši holt musí na čas rozejít, aby se pak setkali o pár levlů lepší... No a některý scény jsem se fakt řezal smíchy, naprosto TOP OF ALL bylo darování náhrdelníku svojí vyvolené na "pusinkové párty", tak to jsem šel opravdu do kolen ... ()

filmfanouch

České distribuci se občas nějaký ten film vyhne a je to ve finále občas škoda. Good Boys od prvního traileru působili jako zábavná a originální komedie, která má potenciál. O to více mě mrzelo, že jsme Good Boys neměli ve finále šanci v naších kinech vidět. A o to více mě to mrzí když jsem Good Boys viděl a opravdu se povedli a mrzí mě, že jsem je neměl šanci vidět v kině. Good Boys ani náhodou nejsou komedie roku a ani komedie dekády, rozhodně jsou ale v žánru komedie neskutečně svěžím přírůstkem, která je zároveň strašně milá a roztomilá, zároveň ale strašně vulgární. Čemu se ve finále není divit když za ní produkčně stojí Seth Rogen, hvězda komedií Zbouchnutá nebo Sousedi. Stejně jako třeba u Zbouchnuté ale dokáží Good Boys střídat onen vulgární (ovšem zábavný) humor s momenty, kteří se berou vážněji a přesto fungují. Režisér a scénárista Lee Stupnitsky si zvládl sehnat parádní hlavní hereckou trojici- pravděpodobně nejšikovnějšího dětského herce současnosti Jacoba Tremblayho a méně známé Keitha L. Williamse a Bradyho Noona. Rozhodně se ale nedá říct, že by si Tremblay kradl scény pro sebe, především díky tomu, že jsou Williams a Noon opravdu schopní spolu-protagonisté a každý z nich je jiný. Nejhlavnějším hrdinou je Tremblayův Max, který je z hlavní trojice někde mezi mezi nejvulgárnějším Noonovým Thorem a nejslušnějším Williamsovým Lucasem. Spolu se parádně doplňují a zvládají opravdu prodat jednu hlášku za druhou. Zároveň se ale podaří opravdu prodat ty vážné momenty o síle přátelství, veškeré hádky a dohady. Hlavní konflikt mezi hlavními hrdiny funguje neskutečně a dojme i závěrečná pětiminutovka, která je následně trochu ulehčena závěrečným lehce k smíchu fórem. Přesto to celé funguje. Potěší i cameo Stephena Merchanta, který sice vypadá na 100% jako pedofil, rozhodně ale není pedofil.... možná! Merchant je jedním z mých nejoblíbenějších komiků současnosti a i v rámci camea se dokáže parádně vyřádit. A hodně slušně se i v rámci camea vyřádí Sam Richardson jako policajt. Naštěstí si ale všichni uvědomili, že tohle je příběh především dětských tváří a necpou se ony dospělé tváře do popředí. Humor se jinak možná až příliš občas zvrtne do až tak silné vulgarity, která k hlavním hrdinům tak úplně nesedne, právě jejich dětská naivita a nechápavost ale vede k dalším vtipným situacím a gagům, které opět fungují náramně. Humor je povedený dost. Good Boys jsou opravdu zábavná komedie s parádní hlavní trojkou, která krom trefných vtipů a gagů zároveň servíruje krásnou ukázku síly přátelství a svým způsobem parádně vypráví o životním vývoji a dospívání. Obaleno sice klasickým humorem Setha Rogena, rozhodně ale v rámci možností přesahovým. Ani komedie roku a už vůbec ne komedie dekády, rozhodně ale komedie, která je vulgárně vtipná a zároveň má co říct... ()

Henry007

Superbad junior. Po ženské verzi (Booksmart) tu máme i dětskou variantu "studenti outsideři při přípravě na večerní párty zažijí spoustu patálií". A i do třetice to funguje. Dětská nevinnost a naivita jako hlavní komediální element tu skvěle funguje a nakonec tvůrci ukázali i srdíčko a krásně prezentovali spojení growing apart. Rozdíly v zálibách a hodnotách se prohlubují a zkrátka málokdy dětská přátelství vydrží až do dospělosti. Samozřejmě stále to je americká "sprostá" komedie, kde jde logika v některých scénách stranou. Pokud někdo už na úvod nepřekousne, že "do takových situací by se děti nikdy nedostaly", tak to není film pro něj. ()

Eliott

Vždy rád ocením povedenou komedii. Původně jsem se k filmu dostal jen přes Setha Rogena a přestože mám důvěru v jeho značku, puštění filmu jsem dlouho odkládal. Nedávno jsem se však odhodlal a nestačil jsem se divit. V průběhu děje, jako bych se spolu s hlavními hrdiny vrátil zpět do dětských let, do dob, kdy jsem měl nastavené úplně jiné priority. Stejně jako je tomu například u seriálu South Parku, dětská naivita a její uplatnění ve světě dospělých je také hlavní myšlenkou celého příběhu. Film není vůbec tak trapný jak jsem se z počátku obával a zažil jsem nespočet záchvatů smíchu. Proto hodnotím velice kladně a momentálně se jedná o jednu z mých nejoblíbenějších komedií. 95% ()

corpsy

Asi tak nejako ( až na niektoré tie výnimky, vyplývajúce z toho, v akom ´´ghette´´ ste vyrastali ), to bolo u nás všetkých. Som muž, takže prvé erekcie, prvé pusy, prvé prúsery. Čiže život. Táto R-ková komédia, to síce občas až absurdne naddimenzuje, ale o to je to zábavnejšie. Títo malí chlapíci ma pobavili na jedničku. ()

• I když se ve filmu samotném neobjevuje, producent Seth Rogen hraje sám sebe v krátké parodii představující oficiální trailer určený pouze pro dospělé publikum, kde třem hlavním představitelům říká, že jsou příliš mladí na to, aby se na trailer podívali. (KGBelik)
  • Chlapci navštěvují školu Johna Adamse (ve filmu zkráceně JAMS), která se nachází v Illinois. Tvůrci filmu Gene Stupnitsky a Lee Eisenberg napsali také film Zkažená úča (2011), v němž hlavní hrdina vyučuje na John Adams Middle School – rovněž zkráceně JAMS a nacházející se v Illinois. (KGBelik)
  • Značka piva, kterou Thor (Brady Noon) ukradne v obchodě, je „Generisch“, což je německy „generický“. (KGBelik)

Lord a Miller chystají komedii s medvědem

Lord a Miller chystají komedii s medvědem

18.12.2019

Phil Lord a Chris Miller se spojili s tvůrčí trojicí Radio Silence (Matt Bettinelli-Olpin, Tyler Gillett a Chad Villella) a dohromady teď chystají novou komedii s medvědem. V podstatě by mělo jít o… (viac)