Najkrajšie dievča na svete je Roxy (Luna Wedler), inteligentná a sympatická rebelka. Mnoho spolužiakov by s ňou chcelo chodiť, no najviac jej imponuje výrečný a záhadný víťaz rapových súbojov, ktorý sa skrýva pod zlatou maskou. Kto to však je? (hygienik)

Polik_

Film byl pro mě (ne)konečným cyklem, kdy údiv nad dobře postaveným příběhem střídala nechuť k otevřeně moralizujícím výlevům, při kterých mi bylo stydno, jak konkrétně a absolutně scénárista pojmenovává a rozebírá to, co by mělo přirozeně vyplynout z kontextu a mých vlastních úvah. Tohle nefunkční moralizovaní „shora“  je však velmi dobře vyváženo nápaditostí a nekonformitou viditelnou především při výstavbě děje. Nejeden romanticko-komediální film pohořel na tom, s čím si zde tvůrci poradili velmi elegantně. Úroveň rap battlů si s ohledem na zhlédnutí s anglickými titulky a mojí znalost němčiny hodnotit nedovolím, nicméně právě ony souboje mohou být něčím, co podporuje můj předchozí argument, co se dílčí originality týče. ()

hygienik

Vtipná a príjemná teen komédia s príchuťou rapu. Je dobré vidieť zlatú Lunu Wedler zase raz v optimistickej úlohe. Napriek skvelému rozbehu sa Nemcom ani tentokrát nepodarilo vyhnúť istej miere scenáristickej naivity. ()