Vykutálený podvodníček Karel Čížek a jeho čachry s auty v lokálním autobazaru. (Stream.cz)

Recenzie používateľa Jara.Cimrman.jr k tomuto seriálu (26)

Dvojče (2016) (S02E06)

"To je dělník. To je dvoulitr." A má bratra Forda, dvojče, ale nemůže se nic stát, protože tenhle podvůdek nikdo nemá šanci odhalit. Ledaže ... no jo, tak zase to ledaže, zase hamižný polda Štefan, zase zamilovaný Bóďa. Nápad s dvojčetem se mi zkrátka líbil, ale to ostatní už by potřebovalo zaktualizovat software motoru, stěračů i VIN kódu. ()

Číňan 2 (2016) (S02E07)

"Ono chtějí hlavně do Německa. Tam je to uprchlictví líp financovaný. Mají na to dotace." Já jsem tedy lidumil, takže bych migranty z dodávky vysypal u Německých hranic, ukázal jim směr k Angele a našel pro autíčko ženicha. Jenže Karlos tentokrát trošku zklamal, nechal zapracovat boží mlýny a mě přitom bavilo nejvíc to, že Číňan maká pro Vietnamce. ()

Finančák (2016) (S02E08)

"Co je keš, to papíry neviděj." Dělat podvodné kšefty s Finančním úřadem za zády, tak to vybízelo k roztrhání bránice. Jenže k tomu nedošlo, protože se jen vymlouvalo, schovávalo, lhalo a to způsobem, který sice vyloudil úsměv na mé tváři, ale já jsem přitom zahlédl nejednu promarněnou šanci na pořádnou hlášku. Nicméně souhlasím s tím, že je v pohodě, když chce Finančák vidět účetnictví, protože žádné nevedeme. To jsme tě dostali, ouřado. ()

Bílý kůň (2016) (S02E09)

"Makovci nechoděj, ženiši nevolaj." Za to může ten internet, kde si každý píše, co chce a nedá se to kontrolovat. To věděl už Tonda Blaník. Nicméně lék je jednoduchý a naštěstí i vtipný. Takže osedlejme bílé koně a bavme se tím, jak se dává bezďák do vůně. ()

Diagnostika (2016) (S02E10)

"Jakou diagnostiku? My jsme slušněj podnik." Animovaná diagnostika byla naprosto boží a navíc mi dokázala, že snad i můj vůz by za jistých okolností, když se nikdo nebude dívat, by mohl být ve skvělém stavu. A to ho stačí jenom připojit přes ty blůty a už to frčí. Ju? Za mě: Ju. ()

Svatba 2 (2016) (S02E11)

"Neplakej, Bublinko. Já vím, že to jeho dítě je moje." Bóďa je naprosto skvělý a tím svým neustálým "Ano" mě pořád rozesmíval. A pohádka o tom, jak Hugosvině málem vyženil stádo jeřábů a válec, taky nebyla špatná, ale hlavní je, že se ti mladí mají rádi. Tedy alespoň z padesáti procent. ()