Vykutálený podvodníček Karel Čížek a jeho čachry s auty v lokálním autobazaru. (Stream.cz)

jauahaoas

Oproti Tondovi Blaníkovi, je toto Monte Karlo na 4a1/2*. Čtvrtník by byl za komunismu dobrej vekslák. Občas bývá trapnej, ale tady pravda a láska o autobazarech vyhrávají nad chtíčem vlastnit kvalitní ojetou káru. Klobouky dolů. ()

soukyd33

Tohle se nesmí nikde dít, ale koukat na to, to je jiná káva. Tohle nemá chybu. Velmi krátké díly, ale umějí zaujmout. Ty nápady jsou šílené. Soundtrack super, ale jen velmi krátký ukázky písniček. ()

str0001

To není seriál. To je realita. Každý, kdo v této branži působil, tak může potvrdit. I když se to může zdát nezasvědceným drsné, je to tak. Čtvrtníček tento žánr prostě umí. Už Česká soda ukázala, co mu jde dobře a nyní to ještě dopiloval. Jasně, že je každý díl krátký a nenákladný, ale o to tu jde. Udělat z mála hodně. Poslední dobou jsme byli spíše svědky opaku. ()

JWK

Naprostá slabota. Od takových tvůrců jsem čekal poněkud více. Vtipnost je minimální, herecké výkony mizerné. Celkově je to prostě o ničem. Je to přitom škoda, téma je dobré s potenciálem. Nechápu jak tomuhle může někdo dát 4 hvězdy přičemž nekolikanásobně vydatnější Gynekologie 2 má mizivé hodnocení. ()

kriplozoik

Konkurence Kanceláře Blaník ze stejného proudu. Blaník je ještě o trochu lepší, ale toto také není k zahození. Po výborném 1. dílu kvalita nepatrně upadla a imho (je-li to podle reálných příběhů) tak tam aktuálně dávaj ty méně zdařilé. Kvituji kladně jazykové výtvory páně Čtvrtníčka. I to, jak se to na Streamu rozjelo originální produkcí. ()

Osirius

Krásně po česku pojaté příběhy točící se kolem šmelení s auty... Čtvrtníček válí už od samé znělky, kde s krásným nezájmem "umývá" Pašíka... nemohu jinak než za 5. ()

rom_2006

Petr Čtvrtníček je geniální hláškař a jeho autobazarový argot je k sežrání. Těšil jsem se velmi, protože se v automobilní branži pohybuju už nějaký ten rok, ale byl jsem poněkud zklamán. Čekal jsem rozhodně víc rafinovanosti v Karlosových fíglech - možná jsem suchar, ale trochu mě až uráží, že ze zákazníků dělá takové idioty, kteří se neumí ozvat tváří v tvář zjevnému podfuku. Humor je opravdu situační, čekal jsem větší přesah - v reálném životě by prakticky všichni napálení okamžitě přišli znovu, hodili mu auta na hlavu a dostali by svoje prachy zpátky, protože už nežijeme na začátku 90. let, ale v celkem fungující společnosti, kde platí půlroční záruka na skryté vady a podobně, nemá cenu to až tak rozebírat. To je moje možná sucharská výhrada, ale od tvůrců Okresního přeboru a česko-sodového Čtvrtni (obojí naprosto žeru) mě tenhle výkon nijak neoslnil... ()

DonChobotsky

Prvních pět nebo sedm dílů bylo opravdu skvostných. Neotřelá témata a seznamování se s režimem v autobazaru nemělo chybu. Bohužel už po desátém díle, je to furt stejné dokola. Demence mechanika Bódi už mi nepřišla vtipná a už po prvních dvou minutách bylo jasné, jak to celé dopadne. Nejdůležitější věc u těchto seriálu je podle mě včasné ukončení, aby z toho nevznikaly věci typu Ulice nebo Ordinace v růžové zahradě. ()