Doom Patrol sleduje svou jedinou stopu při pátrání po Nilesi Caulderovi a vydává se do Paraguaye. Tam najdou doktora von Fuchse, nacistického lékaře, který z Erica Mordena udělal pana Nikdo. (HBO Europe)

PKD

Dost úlet,ale to jsem ostatně od této série čekal. The best moment? Crazy Jane na konci vloží Ritě do ruky loutku,jenž zosobňuje dr.Cauldera a prohlásí s ledovým klidem... ,,našli jsme šéfa´´. Bravo! A bavorské nacistky(?) byly fakt bizar.:))) ()

Sharpooter

Tato epizoda je zatím asi nejlepší, tedy jen v případě, že už jste si zvykly na tento poněkud braindead seriál xD. V tomto díle byl jak humor, tak konečně posunutý příběh, ale ta bojová scéna.... tak ta byla hrozná a co se týče protahování na 53 minut tak to taky celkem šílenost. Byly zde scény, které zde být nemusely. Co se příběhu týče, tak je extrémně nezaujímavý, ale díky tomu i nepředvídatelný. Zkrátka nikdy nevíte, co se stane, jelikož v tomhle seriálu se může stát cokoliv. ()

curil

Znechucen teploušskou idylkou začínám měnit názor na seriál, který mě zaujal od počátku. Prostě seriálek pro všechny, problém ve vztahu, kdo má v homosexuálním partnerství větší slovo, řešení podobného problému určitě nemusím. Vezměte se všichni za ruce a vstupte na palubu Titanicu. Případně si zajeďte do Tijuany na show, to je stejné. ()