Mandalorián a jeho spojenci sú obkľúčení. Ich mocný nepriateľ dokonale pozná ich minulosť a je odhodlaný postarať sa o to, aby nemali žiadnu budúcnosť. (Disney+)

st4nford

Kdyby celou druhou řadu napsal Favreau a režíroval Waititi, tak by to byla bomba. Celkově se mi seriál líbíl i s tou dějovou vatou (epizody 4-6, kde se postavy nevyvíjeli, ale jen přežívali). Rozhodně daleko lepší zážitek než epizoda IX. ()

jjjerry

Asi nejlepší díl série. Příběh má konečně nějaký smysl a odvíjí se dál. Seznámení s postavami mohlo být klidně delší. Bohužel scénář a logika děje má stále hrozné díry. To si v Disney myslí, že diváci mají v průměru 6 let nebo jsou tak hloupí scénáristi? :( SPOILER: proč jim dávají čas na útěk? proč se vykecávají při útěku? jednu umírá a za 10s je zazračně uzdraven? a držet se stíhačky bez inerciálních tlumičů je najednou pohoda ENDSPOILER Sundání helmy jsem fakt nečekal. Vibročepel na konci super. zase je to jako Pejsek a Kočika (vařili dort, dali tam plno dobrých věcí, ale celek se moc nedá konzumovat) ()

swenyx

Začátek epizody kdy se 2 stormtroopeři dohadují o tom jestli se podívají na Yodu byl golden. Přestřelka pak taktéž, droid se osvědčil a Mando možná na ně trošku změnil názor, konečně taky vidíme poprvý pod masku a závěrečný fight proti TIE stíhačce cool jak jen to šlo. ()

Pilgrim6

This is Star Wars. Lepší než celá nová trilogie dohromady. Perfektní mix humoru, mystična, bitek, droidů, dobrých hereckých výkonů, roztomilého merchendisingu a atmosféry. Možná SW nejsou u Disney úplně ztraceny. ()

Sam_Hawkens

To jako vážně??? Robot zabiják se chová lidštěji než člověk, je schopen uzdravovat a sebeobětovat se??? Stormtroopeři co netrefí ani vrata od hangáru a těch patetických keců na každém kroku při útěku...rozhovor dvou plechovek na začátku epizody tomu taky nasadil korunu. Velký zklamání a ujištění, že Disney neumí zakončovat příběhy aniž by se vyhnulo klasickým Hollywoodským nešvarům. 8 díl pohřbil jinak velmi slušnou serii. Tohle se fakt nepovedlo. ()

lu.ger

není to úplná satisfakce za epizodu IX, ale je to bombička tohle dílko... poslední epizoda to zakončila bravůrně, sice se mohlo o yodí rase prozradit něco víc, víc mystična poodhalit ale i tak je to skvělý a fungující jako celek. konečně se taky objevil pedro ()

EricNor

Logicke kiksy podstatne pro celou zapletku kazi celou epizodu a vlastne cely serial. Favreu si s nimi hlavu vubec nelame a voli osli mustky aby mohl pokračovat k zamyslenemu vyusteni. Dva nejvetsii jsou, proc trooper ceka pet vterin nez zautoci na robota a ten pro me nejvic nepochopitelny proc davat ve chvili naproste prevahy cas na rozmyslenou do vecera, cekal jsem tak minutu. Nehlede k tomu, ze stormtrooperi se stonasobnou prevahou nejsou schopni trefit tri hrdiny a pak na konci se vrazedny droid, ktery predtim za 20 vterin postrilel 22 trooperu, musi znicit, protoze neni schopny jich postrilet asi patnact a to ma navic holku s kulometem a mandaloriana. Je to vazne slatanina a vubec to nedrzi pohromade. Favreu bude dobry mnazer, ale je mizerny scenarista. Ach jo. A to jsem fanousek Star Wars. ()

TR00P

Závěrečnou epizodou 1. série se nám uzavírají některé vedlejší dějové linky a hlavní linka nabírá nový směr. V této epizodě se vyskytuje snad nejhumornější scéna z celé série, onou scénou je rozhovor dvou Stormtrooperů ohledně Grogua na začátku epizody. Celkově hodnotím zakončení série velmi pozitivně. ()