Tvorcovia:
Julia PottHrajú:
Oona Laurence, Julia Pott, Antonio Raul Corbo, Bobby Moynihan, Indie Nameth, Sam Lavagnino, Ethan Maher, Fortune Feimster, Charlyne Yi, Naomi Hansen (viac)VOD (1)
Epizódy(12)
-
Susie a Ramona, kapitola 1: Susiina archa (S03E01)
-
Susie a Ramona, kapitola 2: Malý duch Žvahlav (S03E02)
-
Susie a Ramona, kapitola 3: Sejdeme se v Massachusetts (S03E03)
-
Susie a Ramona, kapitola 4: Čarodějnice ve městě (S03E04)
-
Pudla a král, kapitola 1: Líbánkové dobrodružství (S03E05)
-
Pudla a král, kapitola 2: Královská nuda (S03E06)
-
Pudla a král, kapitola 3: Všechny královy snímky (S03E07)
-
Yetti Confetti, kapitola 1: Lucy ani muk (S03E08)
-
Yetti Confetti, kapitola 2: Našeptávač mňamů (S03E09)
-
Yetti Confetti, kapitola 3: Kopeček zmrzliny (S03E10)
-
Yetti Confetti, kapitola 4: Lucyin nástroj (S03E11)
-
Yetti Confetti, kapitola 5: Čekání na sníh (S03E12)
Hrajú
Oona Laurence
USA
Najlepšie seriály:
Orange Is the New Black (2013) (seriál)
Táborový ostrov (2018) (seriál)
Rozvedený se závazky (2010) (seriál)
Julia Pott
Najlepšie seriály:
Táborový ostrov (2018) (seriál)
Antonio Raul Corbo
Najlepšie seriály:
Mezi námi medvědy (2015) (seriál)
Brooklyn 99 (2013) (seriál)
Vlak Nekonečna (2019) (seriál)
Bobby Moynihan
USA
Najlepšie seriály:
Simpsonovci (1989) (seriál)
Mezi námi medvědy (2015) (seriál)
Oškliví Američané (2010) (seriál)
Indie Nameth
Najlepšie seriály:
Táborový ostrov (2018) (seriál)
Sam Lavagnino
USA
Najlepšie seriály:
Mezi námi medvědy (2015) (seriál)
Bravest Warriors (2012) (seriál)
Táborový ostrov (2018) (seriál)
Ethan Maher
Najlepšie seriály:
Čas na dobrodružství (2010) (seriál)
Mezi námi medvědy (2015) (seriál)
Táborový ostrov (2018) (seriál)
Fortune Feimster
USA
Najlepšie seriály:
Simpsonovci (1989) (seriál)
Táborový ostrov (2018) (seriál)
The Morning Show (2019) (seriál)
Charlyne Yi
USA
Najlepšie seriály:
Mestečko Twin Peaks (1990) (seriál)
Dr. House (2004) (seriál)
Mezi námi medvědy (2015) (seriál)
Naomi Hansen
Najlepšie seriály:
Vlak Nekonečna (2019) (seriál)
Táborový ostrov (2018) (seriál)
Jablko a Cibule (2016) (seriál)
Nikki Castillo
USA
Najlepšie seriály:
Táborový ostrov (2018) (seriál)
Zelenáč (2018) (seriál)
Greenovi ve velkoměstě (2018) (seriál)
Cole Sanchez
USA
Najlepšie seriály:
Za zdí zahrady (2014) (seriál)
Čas na dobrodružství (2010) (seriál)
Čas na dobrodružství: Daleké kraje (2020) (seriál)
Whoopi Goldberg
USA
Najlepšie seriály:
Inscenace (2020) (seriál)
Táborový ostrov (2018) (seriál)
Robot Chicken (2005) (seriál)
Lesley Nicol
Veľká Británia
Najlepšie seriály:
Banda (2019) (seriál)
Mr Bates vs. The Post Office (2024) (seriál)
Panství Downton (2010) (seriál)
Kevin Michael Richardson
USA
Najlepšie seriály:
Simpsonovci (1989) (seriál)
Rick a Morty (2013) (seriál)
Neporazitelný (2021) (seriál)
Roz Ryan
USA
Najlepšie seriály:
Adventure Time: Fionna & Cake (2023) (seriál)
Čas na dobrodružství (2010) (seriál)
Táborový ostrov (2018) (seriál)
Rylee Alazraqui
Najlepšie seriály:
Táborový ostrov (2018) (seriál)
Greenovi ve velkoměstě (2018) (seriál)
Star Trek - Fenomén (2021) (seriál)
Jo Firestone
Najlepšie seriály:
Čo robíme v temnotách (2019) (seriál)
CollegeHumor Originals (2006) (seriál)
Táborový ostrov (2018) (seriál)
Stephen Root
USA
Najlepšie seriály:
Simpsonovci (1989) (seriál)
Fargo (2014) (seriál)
Teória veľkého tresku (2007) (seriál)
Elijah Wood
USA
Najlepšie seriály:
Za zdí zahrady (2014) (seriál)
Dirk Gently's Holistic Detective Agency (2016) (seriál)
Táborový ostrov (2018) (seriál)