Mrazivý lov

• Česko Mrazivý lov (viac)

Clair Hamiltonovej (Gina Caranová), vojnovej veteránke z Afganistanu, unesú syna. Dohoda spočíva v tom, že ho vykúpi peniazmi, ktoré jej otec dlhuje vodcovi gangu. Počas odovzdávania však Clair zastrelí dvoch únoscov a vydá sa do hôr, aby na vlastnú päsť zachránila svojho syna. Clair ide na dohodnuté miesto vyzdvihnúť svojho syna a má pri sebe peniaze, ktoré od nej únoscovia žiadajú. Únoscovia však syna nevzali a strhne sa prestrelka. Jeden z lupičov Larsen (Brendan Fehr) utečie do divočiny a Clair ho prenasleduje. Všade naokolo sa hemžia hladní vlci a čoskoro je jasné, že ak chcú prežiť, musia sa dvaja stratení nepriatelia v lese spojiť a nájsť cestu von. Clair sa dozvie, že jej syna zadržiava zločinec, ktorého nazývajú Otec (Richard Dreyfuss). Osvojí si ukradnuté deti a predáva ich klietom, ktorí majú záujem. On sám je psychopat a nie je jasné, čo urobí v najbližších chvíľach. Clairinho syna Charlieho (Anton Gillis-Adelman) zločinec drží lese a odvádza ho na chatu, kde má dojednať podmienky jeho predaja novému klientovi. (TV JOJ)

Clark_Kent

Kam jsi to vkročila Gino??? Ta příroda byla teda pěkná, jinak parta vysloužilých slabochů v čele s nezáživným a unaveným Richardem Dreyfussem, coby vrchním komandérem. Jinak ty dvě hvězdy dávám jen těm krásným vlkům, ve finále to vážně netahá. ()

johnsnow

B-čko na jedno pozretie odohrávajúce sa v peknej prírode. A páči sa mi, že tu sú aj vlčkovia ktorý našim hrdinom kurvia situáciu. ()

Pitryx

To bloncání po lese se po nějaké době stává hodně nudnou záležitostí a ty vykecávačky při tom to jen zhoršují. Žena-Rambo je sice poměrně hezká a také toho dost vydrží, ehm, no, Rambo no. Něco však dám za tu krajinu, něco dávám vlkům, a něco za několik dobrých scén. Podruhé ne. ()

]V[()Rt odpad!

Film tak špatnej, že jsem Dreyfussovi přál, aby ho během prvního natáčecího dne v těch lesích fakt roztrhali vlci. To by bylo mnohem důstojnější než paběrkování v podobných hnojích. Gina Carano neumí hrát, nikdy to neuměla a nikdy to umět nebude, ale v "Haywire" aspoň suprově nakopávala prdele. S tím je bohužel evidentně taky konec, protože se jala tu svou pořádně vypasit. Honička na skútrech je možná tou nejhorší, jakou jsem viděl. Celkově je akce na úrovni toho, co by natočili chovanci ústavu pro extrémní případy, kdyby jim někdo dal do ruky mobil a oni ho nějakým zázrakem nesnědli. ()

blazma

Ginu Carano jsem si oblíbil ve všech mini rolích kde se objevila, pak přijde tento snímek a jedna z mála hlavních rolí a proč to musí dopadnout tak špatně a nezajímavě. Strašná škoda, doufám že se jí poštěstí a dostane pod ruku jiné projekty s kterými se ukáže. Tento film nic méně neukázal vůbec nic. ()

ridik1

Všechno špatně a všichni špatní. Když se rádoby veteránka propadla nesmyslně ledem, stáhla tam i hodnocení Kanadského akčního thrilleru. Vlk ji měl sežrat a já se nemusel trápit nad tou hrůzou. ()

moriero

Nevěřím, že tento vizuálně poměrně hledivý film režíroval dospělý chlap. Spíš bych tipoval 14letou holčičku, co viděla všechny díly Xeny a obě verze Boje sněžného pluhu s mafií. Na levnou verzi Gal Gadot se sice docela hezky koukalo, ale vojenský výcvik jsem jí věřil asi jako Zemanovi, že pije jenom vodu. Sorry, čekal jsem oddechové béčko, ale dostal jsem cé mínus. ()

Ajfist

Tak vojenská veteránka z Afgánistánu,no nevím co tam dělala,ale podle toho co předvedla,tu naprostou neschopnost,tak na té misi dělala asi ve vojenké kantýně,nebo ve výstrojním skladu.Protože kdyby byli všichni neschopní tak jako tahle husa,tak to tam nemohl nikdo přežít. ()

Chlo0opek

Že by takhle vypadala veteránka z mise? Nu co, možná že tam vařila nebo tak něco. Anebo ji tam zavřeli do mrazu a ona se tam celou dobu otužovala? Protože to by asi pak vydržela v mrazivé přírodě, po koupeli v ledové vodě, poté, co si šaty tak rychle vysušila nad ohněm? Do toho všudypřítomní vlci, kteří si teda zrovna nevšímají ani mrtvoly jiného vlka či spících lidí, ale raději přijdou lovit tyto lidi až se rozední a lidé vstanou majíc pak zbraně, protože pak je lov pro smečku asi snazší a jistější? No, celkově je to podivný film, který opravdu stačí jedinkrát vidět. Slabší 3*. ()

Konev odpad!

Chtěl jsem dát 1*, ale vážně to nešlo. Epopej o nesmrtelné mámě, která přežije 2x promočení v mraze, vydrží několik dní bez vody a jídla a bojovat tak jako ona umím taky. ()

Profík

Ženská kolikrát vydrží víc než člověk, tady to platí stopro. Námět není originální, ale s tou lokací a Ginou to mohl bejt slušnej biják. Ale není. Všechny postavy se chovají tak, jako by soutěžili o cenu největšího blbce a já bych to viděl celkem na plichtu, všichni svorně IQ houpacího koně. Škoda času, i když mám pro Ginu slabost. 35% ()

ArchAngel_

Dejte téhle herečce už pořádnej Blockbuster, hlavní roli v pořádným velko-rozpočtovém filmu, kde by mohla i trochu hrát. Tyhle filmy působí jako ztráta času a potenciálu pro všechny, ale slušný prostředí a pěkný vlci, i když určitě by takhle neútočili na skupinu lidí ... 1* za Ginu a druhá * za toho pěkného vlka :) ()