Harper (Zoey Deutch) a Charlie (Glen Powell) pracujú v rovnakej výškovej budove ako osobní asistenti. Okrem toho ich však spája aj niečo iné - obaja ich šéfovia sú nároční, náladoví a práca pre nich je úplným peklom. Kirsten (Lucy Liu) je editorka športového magazínu a Rick (Taye Diggs) pracuje vo finančníctve. Keď jeden večer pracujú Harper a Charlie dlho do noci, napadne ich dokonalá myšlienka: dať oboch šéfov dohromady aby trávili viac času spolu a oni ako asistenti mali menej práce. Podarí sa im zahrať sa na dohadzovačov? (Eawy)

Pavlínka9

Americký, předvídatelný film - vlastně od začáku je jasné, jak to dopadne, ale pro mě byla hlavním lákadlem Liu, kterou jsem chtěla po dlouhé době vidět v nějaké roli :D Nicméně - jsem ráda, že je ve filmu ukázáno, že někdy ta cesta za svým snem není tak skvělá, ale je dost trnitá a lidi jsou často ochotní dělat cokoliv, aby získali práci snů...Je to rychlý, svižný, ale jak říkám - až moc okatý... ()

Morholt

Jedna z nejobyčejnějších a nejpředvídatelnějších záležitostí, co jsem měl možnost vidět, ale nutno dodat, že Scanlon neměl jinou ambici, než diváka nenáročně pobavit a to se mu daří. Herci jsou fajn, vtip sice není bůhvíjaký, ale líbilo se mi, že se tu netlačí na pilu a čiší z toho pohoda na všechny strany. Sice bych si to dokázal představit kratší, ale co už. I když nebudu za hodinu vědět, o čem to bylo, stráveného času nelituji. 60% ()

Zíza

Vlastně o den později jsem úplně zapomněla, že jsem ten film viděla, kdybych se nemrkla na CSFD, tak bych si nevzpomněla. Což asi ve zkratce říká, jaký ten film je. Ničím nevybočující, nenutící o něčem hlouběji přemýšlet, nikdo nepředvede nijaký zvláštní herecký výkon. Je to prostě jen romantická komedie na jedno použití. A není špatná, jen prostě... velmi průměrná. ()

Vesprem

Romantická komedie se vším, co k ní patří. Celkem dost vtipných a někdy i překvapivě vtipných hlášek a scén, někdy ale naopak dost trapné a nepovedené momenty. Těch naštěstí nebylo tolik, takže u mě převažuje pozitivní zážitek. Film měl spád a i když u romantických komedií není moc prostoru pro novinky, zajímalo mě, jak se celý příběh nakonec poskládá. Fain zábavná podívaná. ()

Ant

Příjemná romcom s okouzlující dvojící, fungujícím humorem a milennial zápletkou. Recept jako dělaný pro mě. Škoda, že v poslední třetině jako by scénárista zapomněl na veškerou předchozí dynamiku. Konec byl totiž až příliš předvídavý a klišoidní. Nicméně se jedná o úspěch v Netflixovské stáji podprůměrných komedií. ()

• V záverečnej scéne, keď sa hlavná dvojica stretne vonku, to vyzerá, ako keby okoloidúci nevedeli, že sú súčasťou komparzu a natáčania filmu. Viacerí sa dívajú na hlavnú dvojicu a kamery. (megajalec)