Kameňák

• Česko Kameňák
Česko, (2019–2020), 14 h 56 min (Minutáž: 55–63 min)

Réžia:

Ján Novák

Václav Vydra nejml., Pavel Kikinčuk, Martin Dejdar, Alice Bendová, Michal Novotný, Oldřich Navrátil, Veronika Žilková, Zuzana Slavíková, Jana Paulová (viac)

Stovky vtipov, hviezdne herecké obsadenie a prostredie, ktoré diváci skrátka milujú! Na obrazovky televízie Markíza prichádza nový komediálny seriál Kameňák, ktorý vznikol v česko-slovenskej koprodukcii, a voľne nadväzuje na úspešnú filmovú sériu. Diváci sa opäť môžu tešiť na stovky vtipov a na hviezdne herecké obsadenie – Václav Vydra, Pavel Kikinčuk, Veronika Žilková, Martin Dejdar, Alice Bendová, Jana Paulová, Oldřich Navrátil a mnohí ďalší sa postarajú o večery plné zábavy a dobrej nálady! Obyvatelia Kameňákova sa tentoraz pokúsia uspieť v celorepublikovej súťaži Pozitívne mesto roka, čo so sebou prinesie množstvo humorných situácií. (TV Markíza)

Recenzie používateľa Godhaj k tomuto seriálu (1)

Kameňák (2019)

,,Vy jste mi to tam blbě napsal, pane starosto!“ Kameňákový seriál trpí mnoha a mnoha problémy. Příběh defacto neexistuje. Sice se často hovoří o jakési soutěži o město roku a milionové výhře, ale to je jen zástěrka pro naprosto nepochopitelně debilní nápady. Zbytek tvoří koláž vtipů, které jsou všechno, jen ne vtipné. Extrému dosáhl Dejdar, jehož postava policisty pronáší pouze vtipy o Chucku Norissovi, což je k nevydržení. Na druhou stranu musím pochválit herce, na kterých bylo vidět, že se opravdu snaží a užívají si to. Nejlepší byla rozhodně Žilková, která do toho dala hrozně energie. Oblíbil jsem si také asistentku Kamilu zahranou slečnou Bugalovou, která má krásný hlas i přednes. Dokonce i hudební motivy se jakž takž povedly a dobře korespondují s blbostí tohoto seriálu. Jinak je to ale stejně naprosté dno zábavy, které se dá zvládnout jen s velkou dávkou sebezapření. ()