Aggressive Retsuko

• Japonsko Aggressive Retsuko (viac)

Červená panda Retsuko si frustraci z nevděčné kancelářské práce a každodenních trablů vybíjí po práci na death metalovém karaoke. (Netflix)

Recenzie používateľa Víteček k tomuto seriálu (3)

Aggressive Retsuko (2018)

Šedá myš, kancelářská krysa a zároveň panda červená v korporátu. Žije si velmi obyčejný život, ví, že nikdy nebude mít navíc a občas jí to stačí a jindy zase ne. Zdá se to divné, že by něco takového mohlo být zábavné, ale ono je. A neskutečně. I přes svou stylizaci je to jako ze života (hodně lidí určitě mnohé situace pozná) a díky tomu i díky svému humoru to dokáže upoutat a nepustit. Navrch výborný hudební doprovod a banda přehnaných antropomorfních, ale přesto uvěřitelných, postav a skvělá zábava je na světě. ()

Aggretsuko: Veselé Vánoce a kovový nový rok (2018) (S01E11)

V podstatě to samé, jako normální epizoda, jen o něco delší. Tentokrát se řeší hlavně vánoční plány a internetová popularita, to vše v obvyklém duchu. Jen toho kovového roku tam moc nebylo. :-/ ()

Série 4 (2021) (S04)

Nejlepší to bylo v první řadě, kde se jednalo o obyčejné problémy obyčejných pracovníků velké firmy. I takhle řada se příliš vzdaluje realitě, ale ocenil jsem ji víc než předchozí s idoly. Větší zaměření na Haida a částečně Tona místo Retsuko ani neškodilo. Mínusem je výrazná absence metalu po 90 % série. ()