Červená panda Retsuko si frustraci z nevděčné kancelářské práce a každodenních trablů vybíjí po práci na death metalovém karaoke. (Netflix)

Jeoffrey

Nádherná a sympatická alegorie se zvířátky, u které nejspíš dopadnete tak, že budete dávat některým postavám jména svých kolegů a přátel, jak moc "ze života" to občas je. Asi se v některé uvidíte i sami a začnete přemýšlet, že možná máte nepřiznané problémy s prací, s láskou, sami se sebou, nebo třeba s lidmi kolem vás a že zavřít se na chvíli někam o samotě a z plných plic si zařvat do mikrofonu vlastně není vůbec špatný nápad... 9/10 ()

Starletka

Krátké, jednoduché a trefné. Prostě jako ze života. Začátek mi sice přišel lehce rozpačitý, ale po pár epizodách si mě tento kousek získal. Hlavně postavy jsou hodně fajn (a zdaleka ne tak papírově tenké, jak se na první pohled zdá) a v menší nebo větší míře se v nich musí najít každý, kdo aspoň chvíli zastával kancelářskou práci. Asi bych taky měla začít chodit na karaoke. 7/10 ()

honajz2

Místy trefná satira na kancelářskou práci a japonský systém obecně se docela rychle vyčerpá a stane se z toho vztahové drama, kde vám prostě musí záležet na postavách, jinak to nemá smysl sledovat. A já nemůžu říct, že si některé nezískaly můj zájem, ale zároveň nevím, jak moc bych s nimi chtěl trávit další sérii. Možná z ní dám jednu dvě epizody a pak uvidím. Ono to totiž není špatné, ale nesedí mi animace a ani styl, který to mělo v posledních dílech, ale zase se na to docela dobře kouká, vzhledem k tomu, jak krátké jsou epizody. Podrobněji u jednotlivých epizod. Za první sérii dávám 3* ()