Retsuko má stále spoustu důvodů k řádění v karaoke baru: matka se jí snaží organizovat život a do práce nastoupil nový kolega, který je jako z noční můry. (Netflix)

Jeoffrey

Druhá série je stejně povedená a zábavná jako ta první, potěší další zajímavé postavy i rozvinutí těch původních - třeba na to, že největší moudra do života dává už druhou sérii ředitel Ton, jsem si zvykl a těší mě to, ale že největší myšlenku celé druhé série zformuluje ukecaná hrošice Kabae, která ukáže další výraznou a tentokrát sympatickou část svého charakteru, mě mile překvapilo. Zkrátka zase se ukazuje, že ani zdejší zvířátka, jako i my lidé, nejsou jen hromadou prázdných stereotypů a šablon, ale že jsou všichni mnohem komplexnější a složitější, než bychom čekali. Stejně tak příběh přináší některá nová, ale i některá stará známá (z první řady) témata, při kterých budete mít opět až příliš často pocit, že tohle je až moc ze života... Rozhodně spokojenost a i druhá série je 9/10 ()

honajz2

Pro mě osobně lepší série než první, už jen kvůli tomu, že je ucelenější a sebevědomější ve svých tématech. Poslední epizoda je obzvlášť povedená, jen se mi osobně stále nepovedlo přijít plně na chuť té specifické animaci a to je taky jediný důvod, proč zase nedokážu jít na čtyři hvězdy. Do mírného nadprůměru se to u mě už ale dostalo. Silné 3* ()