Jaroslaf

Hodně dobrý, téměř čistě feminní klip, který se bohužel stal hojně napodobovaným (ouvej) evergreenem na youtube. Z hudebního hlediska je ovšem chyba soudit celé album podle této písně, ostatní písně jsou mnohem komplexnější a obsahově i hudebně sdílnější, na desce figuruje převážně klavír a bářin křehký hlas. Jak desce tak i tomuto klipu dávám ale povinně pět. ()

Trancetino

Jsem nafrněný problematický egoistický histerický ironický !!! I ty už to o mně víš, to co se o mně říká, i ty víš líp kdo jsem já, líp, líp než vím to já !!! ()

Heyyy

Tak tohle je dámy a pánové naprostej skvost. Baví mě každej detail klipu, ty gesta, ta mimika, přehrávání... A tancování pod podiem, především Martha :D Hvězdné obsazení je jen třešničkou na dortu týhle perfektní show. ()

subic

Rozhodně nejlepší klip letošního roku, aspoň co se týká Česka. Barbora Poláková s kamarádkami blbe a blbnou fakt hezky, to mě baví. Je vidět, že si to holky užily vč. Ivany Chýlkové. A to psali na idnesu, že se prý holky sešly v jeden den a zadarmo, což obdivuju zvlášť v dnešní době. ()

Nonna

Písnička celkem nijaká, ale klip a jeho myšlenka mě fakt zaujala. Tak nějak shrnuje realitu dané skupiny paní a slečen. Co mě ale dostalo do kolen, byly taneční kreace Marty Issové. Ta by se hodila do filmu Kouř panu Cabanovi a mohla s ním směle střihnout Je to fajn! Na klip koukám převážně kvůli ní. ()

Nugat

Píseň neuchvátila, ale pobavila mě parta hereček Dejvického divadla, jak dokážou perfektně zablbnout :-) Klip se povedl ()