TY

• USA You
USA, (2018–2024), 39 h 24 min (Minutáž: 42–58 min)

Predloha:

Caroline Kepnes (kniha)

Hudba:

Blake Neely

Penn Badgley, Elizabeth Lail, Victoria Pedretti, James Scully, Shay Mitchell, Luca Padovan, Ambyr Childers, Nicole Kang, Jenna Ortega, Carmela Zumbado (viac)

Recenzie používateľa geklon k tomuto seriálu (4)

Série 1 (2018) (S01)

Dexter z bravíčka. Začátek roztomile chytrej. Stalkerství by nemělo být takhle sofistikovaně sexy. KOuká se na to celkem dobře, ale víc než Mindhunter feel čekejte Gossip. ()

Série 2 (2019) (S02)

Joe už není Joe. Beck už není vůbec a novej objekt se vybarvuje postupně, pozvolně a dostatečně. První série se za mne brala až moc vážně, zde se ta nadsázka jemně vrývala za nehty, ale znáte jak to je se špínou za nehty. Je potřeba jí odstranit. Zajetej vzorec vystavování zápletky, vlastně ani nezačně nudit, ale nešokuje. Naopak je jediným logickým vyústěním a je otázkou zda se mi líbí nebo ne. ()

Série 3 (2021) (S03)

První dva díly jsou jak z mého života. Výborná kritika současně nuklear familly. Zápletka je uspokojivá, i když místy drhne a scénaristické berličky jsou sice díky všemu ostatnímu atraktivní, ale i prkouknutelné a vlastně na tak chytrostí se rádo připomínající dílo, i dost naivní. Laťka nepřekonána a úrověň udržena. ()

Série 4 (2023) (S04)

Novej směr sledování je paradoxně zajímavej a hodně fresh. Ale....všechno ostatní je vlastně né kritika, nebo satira, ale jen parodie. Britská série nepůsobí jako british, ale fucking Gossip. Posedlost zesmešňovat a bagatelizovat neexistující miliardáře, už v současné době převýšila únosnou mez. A v You už je to nad očekávání nudný a trapný. ()

Kdy se vrátí Zaklínač a Stranger Things?

Kdy se vrátí Zaklínač a Stranger Things?

22.04.2021