Futuristickí roboti, bláznivé vychytávky a tí najinteligentnejší študenti sa na škole Ridge Valley High vyskytujú úplne bežne. Medzi nich teraz pribudnú tiež múdra a nadaná Daphne Blakeová (Sarah Jeffery) a jej najlepšia kamarátka z internetu, technicky zdatná hipsterka Velma Dinkleyová (Sarah Gilman). Nie všetko je však na akademickej pôde také nevinné, ako sa na prvý pohľad zdá. Tých najlepších žiakov totiž začnú sužovať záhadné zmiznutia. Z kedysi veselých detí prekypujúcich energiou sa stávajú len prázdne figúrky bez života. Dokážu sa obe dospievajúce dievčatá stretnúť aj v skutočnom živote a dodať si odvahu na to, aby prekonali svoju vnútornú slabosť a zachránili mesto pred desivou skazou? Pripravte sa na príbeh plný tajomna a napätia, ktorý sa odohráva v súčasnom nebi všetkých mileniálov. (TV Markíza)

blackrain

Tak on je to opravdu hraný prequel ke Scooby-Doo. Já jsem si pořád říkala,co že je to za volovinu. No, nejsem asi pravou cílovou skupinou. Tou budou děcka kolem tří let věku, kteří si tenhle příběh užijí. Alespoň už vím, jak se holky seznámily. Možná, by to bylo lepší, kdyby to bylo animované. Více osolit a dokořenit. ()

Vabr odpad!

Wtf. Tohle nemá se Scooby-Doo takřka nic společného. (Ne)podobnost je opět otřesná, jak vzhledově, tak i charakterově. Velma má v animáči a prvních dvou filmech takové to své charisma, ale tady sledujeme spíše její mrtvolu. Je strašně odtažitá a nesymptaická. Daphne by měla být správně taková ta hezká tvářička, která má různý fígle a umí se oblíkat. Ale tady to je spíš nějaký oteklý klon bez jakýchkoliv jejich typických schopností. Čerňošská Daphnina mám je opět "perla". Mohli by už tvůrci Scooby-Doo filmů přestat s tady tím vměšováním jiných ras, když Daphne je v animáči 100% běloška?? To že se poznali přes internet je taková ko*otina, wau tak určitě by se Daphne jen tak bavila s takovou šprtkou přes internet. Nelogičností je tady taková obrovitánská kupa, že to ani nemá cenu vypisovat, protože by se z tohoto komentáře stala slohovka. Jednu nelogičnost ale zmínit musím. To je prostě tak připitomělý, že by se ve školách TESTOVALY technologie!!! Bože, vždyť to by bylo ve skutečnosti tak nebezpečný! Ve školách se jednoduše nemají provádět žádné testy, maximálně tak na koronavirus. VYHODNOCENÍ: TOHLE PROSTĚ ANI NEPOČÍTÁM DO SCOOBY-DOO FILMŮ! ()

oveckaoa odpad!

Hodně nepodařený film co vypadá jak nějaký sraz cosplayerek někde na youtube. Velma vypadá jak chlap s brýlemi a je nechutná už na pohled navíc není vůbec ani chytrá a nemá ani nápady vše vyloženě dedukuje na náhody a Daphne vypadá jak kdyby si  odskočila z nějakého srazu barbín a zatímco v animáku je spíše taková blbka tady je z ní novodobý Einstein  . Nefunguje zde ani humor jediné co je jako, že  vtipné je to jak ředitelka mluví s tím robotem a ten dron hanby jinak nic. 5 procent za herečku Daphne co hrála pak v Následnících. P.s žánry akční cože? komedie budiž tak možná pro 3 leté děti to i ten blbý Baby shark je vtipnější krimi ani omylem a horor ano , ale sledovat to ne, že by to bylo děsivé. ()

Malarkey

To si takhle děláte na zahradě a jak Vás bolí celej člověk, tak máte po obědě chuť si u něčeho, třeba i blbýho, odpočinout. Tohle bylo ale víc než blbý. Za normálních okolností bych dal odpad, ale jelikož jsem se v některých momentech upřímně od srdce zasmál, tak mi bylo trapně, kdybych filmu jednu tu hvězdičku neuštědřil. ()

Olík

Prequel, sequel, mystery, ten musí jít z kola ven. Neškodná, neambiciózní, nemastná, neslaná, future záležitůstka, pro desetileté slečny a těhotné matky. Ruku na ducha, on v pointě žádný hraný Scooby-Doo doposavad neudělal žádnou velkou díru do světa…..i když například ten s Prinzem jr., Gellar, Lillardem a Cardellini se o to alespoň viditelně pokoušel. Tady je však na první dobrou vidět, že skupinka kolem Suzi Yoonessi nemá větší ambice, než zaplnit část nedělního rána ve Studiu Kamarád. No co už, viděli jsme, přežili jsme a že by jsme se vyloženě nudili se taky říct nedá. ()