Pán prstenů: Prsteny moci

• USA The Lord of the Rings: The Rings of Power
USA, (2022–2024), 17 h 57 min (Minutáž: 65–72 min)

Predloha:

J.R.R. Tolkien (kniha)

Recenzie používateľa helraiser k tomuto seriálu (7)

Série 1 (2022) (S01)

Když se to tak nějak shrne tak průměrná fantasy s nijak akčním dějem. Čekal jsem tedy větší palbu, než trošku nudu zabalenou v pěkným vizuálu. Docela zklamání. ()

Stín minulosti (2022) (S01E01)

V podstatě nuda zabalená do pěkného vizuálu. Zatím spíše takový dokument o Středozemi, bez jakéhokoliv děje. Zatím teda docela zklamání. ()

Na moři (2022) (S01E02)

Jo tak tohle už je mnohem lepší, konečně se něco děje, nějaká akce. Trpaslíci jsou super a Moria je opravdu super. Vizuálně opět super. Tak snad se to už konečně nějak rozaběhne, protože ten děj stále tedy nic moc, ale cítím ve vzduchu zlepšení. ()

Adar (2022) (S01E03)

Tenhle díl se mi docela líbil, vizuálně opět super, děj se pomalu opět trošku pohnul kupředu, tak jediné co mě štvalo tak byla linie s těmi hobity, to se vážně nedá. ()

Udûn (2022) (S01E06)

No konečně jsme se dočkali toho na co jsme takovou dobu čekali. Konečně to má šmrnc, akci a závěr je přímo dechberoucí. Super podivaná, u které se už člověk opravdu nenudí. Jen tak dál. ()

Oko (2022) (S01E07)

Po výborném minulém dílu trochu studená sprcha, ale zas taková pohroma to není. Jasně akce v podstatě nulová, ale kouká se na to docela dobře, ten vizuál je fakt super, ale čekal jsem tedy mnohem víc. No zrození Mordoru vypadalo fajn, ale na druhou stranu skřetů málo. No tak příští díl snad bude trochu akčnější. ()

Slitina (2022) (S01E08)

Žádné překvapení, Sauron je tady, odhalení nebylo kdovíjak šokující. Prsteny jsou na světě a to je tak vše co tento závěrečný díl této série nabízí, takže docela slabota. Druhá řada snad bude lepší. ()

Začaly práce na třetí sérii Prstenů moci

29.11.2023

Seriálový Fallout má datum premiéry

Seriálový Fallout má datum premiéry

25.10.2023

Seriálová nabídka streamovací služby od Amazonu se brzy rozroste po Pánovi prstenů o další slavnou značku. Už příští duben totiž na Prime Video dorazí adaptace kultovní herní série Fallout od… (viac)