Keď draka bolí hlava

• Česko Když draka bolí hlava (viac)

Barborka s Tomikom trávia prázdniny u babičky a deda v kováčskej dielni pod Dračou skalou, kde zo všetkých síl pracuje aj netradičný pomocník dvojhlavý dráčik Čmoudík. Raz, keď sa deti chystajú prespať v jaskyni spoločne s dráčikom, objavia na stene jaskyne starú mapu a Čmoudík, ktorého jedna hlava hovorí po česky a druhá po slovensky, začína rozprávať napínavý príbeh o vzniku kráľovstva Draka, veľkej láske princeznej Adélky a princa Janka, o dlhoročnej kliatbe a strašnom Drakovi, o zlom škriatkovi Blivajzovi, ale aj o tajomstve Nezábudkovej lúky, stratenom dračom vajci a páriku klokanov. Zaujíma Vás, kedy draci tancujú hip hop, ako sa slávia vianoce v dračej jaskyni, akú čarovnú moc má sto rokov neumývaný dračí zub a hlavne prečo draka bolí hlava? (Continental film)

Ziral odpad!

Pro Pána Boha co je to úlet, Slováci mluví česky a Gott slovensky ! Prominentní děti jsou prkené, prostě tragédie na celé frontě. Kdo financuje takováto veledíla, která ptří do hnoje. ()

Yamamoto13 odpad!

Myslel jsem, že vrchol nevkusu, braku a stupidity, byl horor V peřině. Ale potom jsem bohužel zhlédnul toto, a nejenže jsem musel trávit dost dlouhý čas na toaletě, ale dokonce jsem byl víc znechucen než kravinou v Peřině. A to jsem si myslel, že nic horšího už vzniknout nemůže. Bohužel to někdo dokázal. ()

houz odpad!

Tohle je čirá hrůza a absolutní zbytečnost. Ani v tom draka nebolela hlava...nebo se mi to v tom brilantním a napínavém dějí ztratilo 😂 ()

Harry89 odpad!

Takže pomalu se mi obnovují motorické funkce, stolice se vrací do normálu a tik mám už jenom v jednom oku... Tohle je naprostá, naprostá… to slovo ještě nevymysleli, aby vystihli to, co to  doopravdy je, ale to to je! A to naprostá, naprostá... tři tečky.... Jenom doufám, že to mého osmiměsíčního synka trvale nepoznamenalo ale to zjistím, až se přestane snažit spáchat seppuku pískacím medvídkem.. A ten Karel... Tvl ten Karel... ()

Leopard12 odpad!

Vážně? Jedině jako trest za porušení detoxu na odvykačce. V jedné pohádce "přirozeně" slovensky mluvící Karel Gott a záporná postava nebezpečně se podobající českému premiérovi. Když přidám celkovou trapnost, "kvalitu" grafického ztvárnění draků a nekompromisní herecké výkony, je to pro mě velký favorit na průser roku! ()

Radko4

Na túto rozprávku som sa veľmi tešil, no po prezretí som ju úplne nepochopil. Napriek tomu, že v nej hrá Karel Gott, nepatrí medzi moje obľúbené. Nejde ani tak úplne o dej, skôr sa mi nepáči (a ani tomu nechápem) zo, že pán Gott hovorí po slovensky a napr. Kamila Magálová po česky. Aj samotný dej je taký, povedal by som jednoduchší. Je síce pekné, že si režisér napísal scenár a zložil hudbu, no táto rozprávka sa mu moc nepodarila. ()

Lopitrs

Jestli někoho chcete mučit, tento počin musíte mít v domácí videotéce!! Po patnácti minutách koukání vám nebožák, kterého přinutíte dívat se na toto dílo, prozradí i to co neví!!!! Mám dvě děti a jedno přestalo na pohádku koukat zhruba v polovině, druhé nebohé dítko dokoukalo do konce a to zejména díky písničkám, protože soundtrack není vskutku zlý a děti písničky mají rády a často je zpívají. Jen díky tomu dávám jednu hvězdu. ()

Borec_z_Ovy odpad!

NO TY VO*E!!! Před touhle pohádkou by mělo byt na začátku nějaké to varování, třeba že to není vhodné pro dospělè a už vůbec ne pro děti. Tohle je vhodné leda tak pro kriminálníky odsouzené na smrt. Tohle ale ve skutečnosti ani není pohádka, to je přímo katastrofický film, protože všechno v téhle slátanině je KAKAstrofa. Od scénáře, kameru, triky až po herecké obsazení. Možná v knížní předloze to mohlo ještě vypadat jakož takož gut, ale na plátně???!!! ANI H*VNO! Scénárista Šiška si s Rapošem prostě řekli: Ty hele, pojďme to mr*nout na plátna kin. A tak si oba dali kalhoty ke kolenům, čupli si, pod prdel si dali white paper a začli tlačit scénář. A jak asi může dopadnout něco, co je vytlačeno z konečníků? Dopadá to pak tak, že Goťák mluví hrozně slovensky, drak vypada ukrutně žalostně, Lafita (nebo jak on se to vlastně jmenuje) vám neustále rve do chřtánu svůj parfém, dialogy nechceš ani poslouchat a z filmového zážitku si odnášíte leda tak mozkovou obrnu a hemoroid na ř*iti....teda pardon, to není způsobeno tímhle  paskvilem, ten hemoroid jsem už tam měl předtím. Pokud chceš vidět detailANÁLnější pitvu téhle mrtvoly, klikni TADY TU ()

wodacka

Já to nedokázala dokoukat, nezlobte se... Trochu to na mě působí, že Gott měl být jistotou pro úspěch celé pohádky, ale to nemůže stačit, když tomu žádná složka filmu nepomůže, a ani nestačilo. ()

Jimmy.y odpad!

Schválně jsem se chtěl podívat kolik má tahle pohádka hodnocení a ano naprosto souhlasí a odpovídá..... Katastrofa, tohle nemělo spatřit světlo světa ()