Ve druhé řadě špionážního thrilleru Kondor se Joe Turner (Max Irons) stále toulá po Evropě a snaží se nikde nezůstávat příliš dlouho na to, aby tam zapustil kořeny nebo vystavil kohokoli nebezpečí. Přestože se Joe zatvrzele vyhýbá své minulosti, začne ho dohánět v podobě tajemného důstojníka ruské rozvědky, který tvrdí, že pracuje pro jeho strýce Boba (William Hurt). Důstojníkovi jde o život a je ochoten prozradit totožnost ruského špeha v CIA výměnou za vlastní bezpečí. Joe se mu zdráhá pomoci, neboť nechce mít s CIA nic společného. Události z domova ho však přimějí jednat a nutí jej čelit životu, za kterým udělal tlustou čáru. (HBO Europe)

ER

Druhá série není tak akční,ubylo mrtvol a více se točí kolem rodinných a "přátelských" vztahů,což vede k ne až tak poutavému ději. Naštěstí jsou tu pořád momenty, které dokáží napnout a odhalování špióna ve vlastních řadách je povedené. ()

Tempest

Oproti první sérii se dost výrazně změnilo pojetí seriálu. Z akčního špionážního díla přešlo do vlastně jen "špionážního" pojetí. Co se nezměnilo, byla likvidace hlavních postav, bylo jich skutečně požehnaně. Děj nemá tak prudký spád jako první série, rozjíždí se pozvolně, ale v posledních dílech nabírá neskutečné obrátky. Děj se soustřeďuje na hledání "krtka" uvnitř CIA, který pracuje pro ruskou tajnou službu a na svědomí má celou řadu agentů. Hlavní hrdina již nechce mít nic společného s tajnými službami, ale v Budapešti se připlete k záchraně ruského dvojitého agenta, který by měl znát totožnost krtka a pak už nemá šanci uniknout. Koho mě bylo líto, tak to Mai, má skutečně smůlu na chlapy. Možná o něco slabší než první série, ale i tak velmi povedené. Spokojenost. ()

JB001

Tvrdil jsem, že na druhou sérii se dívat nebudu, ale platí "Never say never again" Zvědavost zvítězila a nelituji. Naopak. Mé hodnocení první série bylo ovlivněno starým dobrým Redfordem a přišlo mi to poněkud rozvleklé. Druhá série je ale úplně jiná, nová a tudíž pro mne zajímavější. Zkonzumoval jsem ji za dva večery. ()

MoiJe

Joubert mi chýbala, Ekaterina mala svoje nebezpečné čaro, ale zďaleka nie také. Inak áno, rieši sa tu viac rodiny a kamarátstva a nepriateľstva z S1 a vysedáva sa plus sa asi rádoby rozvíja Joe... Ale stále to bolo dostatočne napínavé a sympatické a na ďalšiu epizódu som sa tešila. (Priznávam, možno aj tým, že záživných seriálov je teraz hrozná uhorka). Takže stále nadpriemer a dúfam v S3. ()