Guy Carter je absolvent architektúry, má krásnu ženu a dieťa na ceste. Kde je teda problém? Už rok sa mu nedarí nájsť prácu v odbore, ktorý vyštudoval. Nutne potrebuje peniaze, takže sa ujme brigády s popisom „rozvoz". Čoskoro sa však ukáže, že bude namiesto pizze rozvážať prostitútky. Čaká ho jedna bláznivá a dlhá noc, pre ktorú odhodí zopár zábran a možno nájde aj stratenú hrdosť. (TV JOJ)

stret

Jeden z mála filmov, ktorý sa dá pozerať len ukončením v prvej tretine, alebo rýchlym posúvaním filmu smerom ku koncu. Tak blbé ako len filmy s Jasonom Biggsom môžu byť. Bezobsažné, ploché, nezábavné. Jasona Biggsa je mi vlastne ľúto. Jeho súlož s american koláčom mu zničila hereckú kariéru. ()

McGuffin

Jedna Bláznivá noc, Amateur Night, dva kšefty a tři prostitutky, vše v rukách architekta bez práce, nastávajícího otce. Poprvé zazmatkuje, podruhé je lepší, dělá jim konferenciéra, pokladníka i zachránce. Co za to? Zničené auto, paklík dolarů a zakázka na vilu pro jednu z nich. Lisa Addario a Joe Syracuse, oba též režírující, se dost chlubí, že jde o příběh podle skutečnosti. P.S. To jsou řádky o něm, ne o obrázcích z něj. https://www.macguffin.cz/ ()

Kloboucek75

Další chyba v popisku filmu , tenkdo film viděl  ví že Guy Carter vozil 3 prostitutky Nikki - Janet Montgomery , - Fallon - Ashley Tisdale , a Jaxi - Bria L. Murphy samozřejmě černá herečka , kterou na ČSFD ignorují. ()