Ваши документы

• Rusko Vaši dokumenty (viac)

Krátkometrážní film inspirovaný PC hrou Papers, please odehrávající se v imaginární byrokratické republice Arstotzka s děsivou nadsázkou předkládá fakt, jak by mohla vypadat hraniční kontrola dystopické společnosti, kde jediná šance na přežití je pouze robotické plnění příkazů vyšších orgánů, nehledě na jejich následky. (vojacekr)

argus123

K tomuto kratkemu ale za to vydarenemu filmíku som sa dostal cez Agraelov stream kde hral práve túto hru. Tento nápad je vskutku skvelý a zaslužil by si riadne sfilmovanie. ()

Gerwant_L2

Film který se točí kolem Inspektora a jeho práce... Příběh nám začíná příchodem nejmenovaného Inspektora do pohraniční budky mezi dvěma fiktivními státy Kolečia a Arstoztka... Stejno jména hra mě velice natchla je to odpočinková záležitost  Hra i film jsou výborné určitě by to zasloužilo celo večerák  8.5/10 ()

Stepan.Drabe

Jeden z nejlepších krátkomerážních filmů, co jsem za poslední dobu viděl. Vůbec jsem nečekal, že by někdo mohl natočit film na základě této hry. 90% ()

kriplozoik

Zklamání. Obrazově je to uděláno nádherně, ale příběh je nezvládnutý, nevypracovaný. Jsou tam chyby, které mi docela vadily. 10 minut omáčky kolem triviální zápletky, kterých je ve hře tucet. ()