Robinsonovi teď uvízli ještě dál ve vesmíru a musí táhnout za jeden provaz, aby prozkoumali cizí planety, překonali nová nebezpečí a našli svého milovaného robota. (Netflix)

jarmil8

Jelikož jsem si příliš nepamatoval první sezónu, přišla mi rodinka Robinsovic poněkud otravná a fandil jsem Parker Posey. Každopádně je to v seriálu asi ta zajímavější postava. Jinak je druhá série podobně svižná jako ta první. ()

Paajiik

Druhá řada měla klasicky dost pomalý rozjezd. Jak už známe z první série velký důraz na rodinu, rozhovory, pocity atp. Závěr druhé série, který je rozhodně zajímavý a opět otevírá nedočkavost na řadu další. Snad to nebude trvat opět rok a půl. Na seriálu mi trochu vadí, že se člověk za celých deset epizod dozví strašně málo z celé reálií univerza seriálu a jsou to neustále strašně malé útržky a vlastně žádné odpovědi na otázky. Spíš se strašně rozšiřuje úhel záběru, na jehož zpracování a objasnění se obávám nebudou mít tvůrci zkrátka prostor, pokud nebudou mít výrazně větší počet epizod v další řadě nebo to nebudou muset zestručnit. S čímž přichází značná dávka frustrace pro diváka. V každém případě i tak si zaslouží 5*, stále patří za mě k tomu nejlepšímu ze SCI-FI, které si člověk může pustit a nejen přečíst. ()

maclib

Už první řada byla velmi slušně natočená ale druhá je o level lepší. Ani ne tak trikově ale každý díl je trochu jiný a "nabušený" dramatickým dějem. Výborný seriál pro celou rodinu. ()

satanklaus

I napriek tym rodinnym kecom, u mna este lepsie, jak posledna seria expanse, kde sa len jebu o nadvladu a nevenuju sa hlavne mimozemskej technologii a vysvetleniu, o co vlastne ide. K tomu samozrejme dojde, ale natahuju to jak sopeľ na rukav ()

xihereckaxi

Po vizualnej stranke je to fajn. Co sa tyka scenara, je to klasicky styl "Ked sa je*e, tak sa je*e". A vsetko sa vyriesi v poslednej sekunde. Tolko klise pohromade som nezazila uz davno. ()

Sebi2808

Hneď na prvý pohľad je vidno, že už tak v celku dobrý vizuál sa posunul ešte vyššie. Postavy sú síce stále v podstate nesmrteľné, ale po prvej sérii už sme ma to zvyknutý. Taktiež sa väčšina deja netočí hlavne okolo robota a Willa, ale rozvíja viac charaktery postáv. Akcie, napätia, intríg a zaujímavé zvraty v deji tu sú rovnako ako v prvej sérii len v lepšom kabáte. Záporná postava sa nám snaží dokázať, že je kladná, ale ja jej to stále neverím. Určite má seriál veľký potenciál, ktorý, ale musí využiť. Ps: Mrzí ma, že tá veleryba nemala väčší význam. A dúfam, že sa z toho nestane ďalšie The 100... Ps: Mrzí ma že tá veleryba nemala väčší význam. ()

T.E.Elf odpad!

První řada byla docela fajn a uvěřitelná. Tato druhá řada je natahovaná, místy až zoufale. Nelogické kombinování nesmyslných zvratů a "půjčování" nápadů odjinud. A už docela nuda. U šestého dílu to vzdávám a posílám do kytek. ()