The Russian Bride

Starší zámožný muž Karl Frederick (Corbin Bernsen) sa kvôli samote snaží nájsť svoju spriaznenú dušu, no nedarí sa mu. Na internetovej zoznamke jedného dňa narazí na sympatickú Ninu (Oksana Orlan). Háčik je však v tom, že ona je z Ruska a on žije v USA. Vďaka svojmu bohatstvu ju Karl presvedčí, aby spolu s dcérou priletela k nemu a začala u neho žiť. Z ošarpaného paneláku sa matka s dcérou presúvajú do majestátneho sídla a vyzerá, že sa pre nich začína život ako v rozprávke. Postupom času ale začína byť jasné, že o rozprávkovom živote nemôže byť ani reči... (Marceloo)

Necrotongue

Film byl fakt děsně chabý a v jeho třetí čtvrtině jsem pořád ještě váhal mezi jednou hvězdičkou a odpadem. Všechno ale zachránil způsob jakým se Nina rozjela v závěru. Vždycky jsem si myslel, že Rusové fungují hlavně na vodku, to jsem ale netušil, co s nimi udělá dvacet deka kokainu. Pokud tenhle film uvidí Vladimír Putin, Donbas bude pasé a Ukrajinci budou rádi pokud udrží Kyjev. Já bych si na to tedy nevsadil. / Abych se ještě vrátil k Nině- Ash potřeboval motorovku, šikovná Ruska si evidentně vystačí jen se základním vercajkem. ()

Morholt

Tady člověk tak nějak ví, co očekávat a film cca dvě třetiny ničím nepřekvapí, protože jede přesně podle zaběhnuté linie nadšení-rozčarování-teror. Co se skrývá za Karlovým jednáním se dá tak trochu vytušit, takže ani v tomto ohledu se nestane nic převratného. Nicméně i přes určitou rutinu se na to dívá dobře. Ušel solidní chladný vizuál, najde se pár napínavých chvilek a fajn byli i herci s překvapivě dobře hrající Oksanou Orlan na čele. Nicméně po hodině dá režisér divákovi ochutnat něco krve, aby do toho v závěru neskutečně šlápnul, díky čemuž v mých očích vyletěla procenta nahoru. Sice bych se obešel bez mysteriózního prvku, který mi tu připadal kapánek navíc, ale ten zase tolik rušivě nepůsobil. Ojeda si i ve svém druhém počinu jede to svoje a to je dobře. 75% ()

Asia_Power

A přesně proto sem nikdy nebyla na seznamce. To bych taky mohla jednoho smutnýho dne cumlat scvrklýho slimáka 70ti letýho dědy a doufat, že můj ukázkovej blowjob mi zaručí hezký bydlení v zámečku. Mrdat to, radši budu na poli dál sázet rejži od rána do noci, než se takhle ponižovat. Naše hrdinka ale má mladou ratolest a psycho bejvalýho, takže to si člověk seznam priorit poskládá jinak a hulit starýho čůráka je ještě celkem přijatelná cena. Jenže ouvej !! Starej dědula má trochu jiný plány než si nechat kouřit a chudák Oksana nám zjistí, že vlastně je na druhé koleji a hlavní STAR má být její dcerka. Z čehož vyplyne ponaučení - Nikdy neser ruskou mámu, pyčo!! Oksana se z pasivní spermohltky změní na krvežíznivou kurvu z pekla, která udělá všechno proto, aby její dcerka byla v bezpečí a věřte mi, nasrat jí fakt není dobrej nápad. Když to tam začne kydlit, tak i Rambo by jí pochvalně poplácal po rameni a dědula spolu s ostatníma záhy zjistí, že se na tu seznamku měl vysrat taky. ()

Arsenal83

Niektoré veci ani s veľkou snahou nedokážem pochopiť. Napríklad prečo niektorí užívatelia si do komentára prilepia vyššie uvedený obsah filmu, ktorý tu vidí každý pomaly aj v Braillovom písme. Konkrétne jeden tu takzvaný odborník na horory ze Senice urobil to isté a nakoniec k tomu pripísal niečo o filme v rozsahu takmer diplomovej práce, ale z jeho 28 riadkov som sa aj tak hovno dozvedel. Takže na protest ja tiež k filmu poviem to isté, čo on, ale bez skopírovaného obsahu filmu. Odo mňa máte teda čisté a nefalšované hovno, a to dokonca bez použitia funkcie Copy/Paste.. ()

Flipnic-RE

No tohle je teda tak rozporuplnej film!! První dvě třetiny jsou fakt slabý, celý mi to přišlo jak z 90tek, hlavně ta debilní atmosféra a herecký výkony. Oksana ani neukáže kozy ... A celý to jde fakt pořád dolů, aby se to v poslední třetině vystřelilo během sekundy "třistazmísta" jak po koňský dávce koksu do úplně jinejch obrátek. Jako by poslední třetinu točili jiní lidi a byl to úplně jinej film!! :-DD A jako fakt je to pak sranda, to sem nežral. A navíc jako pro bývalýho koksaře to pro mě mělo ještě navíc další "čaro" ... :-D Tak já nevím, je to těžký béčko, který si snad dělá z diváka prdel a docela se mu to i daří. Škoda, že nejsou ty kozy no ... ale nakonec v poho, tak 3***. ()